Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ciki ha nem megyek sehova...

Ciki ha nem megyek sehova szilveszterkor? 14l

Figyelt kérdés

14/L

nincsenek barátaim ezért nem is hívnak sehova de már mindenki megy bulizni ide meg oda kocsmába diszkóba és én megy itthon leszek a szüleimmel,mennyire gáz ez?van még vlaki így ezzel?


2012. dec. 29. 17:32
 1/7 anonim válasza:
Semennyire. Huszonéves vagyok, és 3x szilvesztereztem eddig. Nem is iszom alkoholt, ezek a bulik meg úgyis arról szólnak, hogy ki részegedik le jobban. Emiatt ne érezd magad rosszul.
2012. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy. én 37 vagyok, megyek ugyan valahova, de az egy utcai felvonulás-féleség lesz, meg tűzijáték, és este hatig. engem is megszólt egy ismerős, hogy jaj, és utána rejtvényt fogsz fejteni, a szilveszter az ivásról szól. magasról teszek rá, mellesleg, akkor is tettem rá, mikor jártam bulikba. szard le, mit gondolnak mások.
2012. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te!tudod de jobban tennéd ha!el mennél fiúzni bulizni szórakozni hiszn!erről szól az újév és az élet is! Buli mindhalálig
2012. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az. :)
2012. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2012. dec. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem gáz!
2012. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
15/f senkim sincs (mármint barát) nem is vok egy hülyülős,bulis alkat így semmi gáz :) am. ja igaza volt előttem szólóknak a szilveszter a részegségi verseny
2012. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!