Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek nagyon ciki, hogy...

Szerintetek nagyon ciki, hogy Szilveszterkor nem megyek sehova? 18/F

Figyelt kérdés
Évek óta otthon töltöm a Szilvesztert anyámékkal. Vannak barátaim meg minden, de ilyenkor érdekes mód senki sem hív sehova. Meg ezt a kötelező jellegű bulizást is utálom. Miért lett hagyomány a részegség és a féktelen bulizás Szilveszterkor? Én inkább akkor buliznék, amikor kedvem van hozzá, nem akkor, amikor "muszáj". Idén is valami olyasmi lesz a program, hogy forraltborozok, beszélgetek anyámékkal, megnézek pár jó filmet. Ezek nem hangzanak rosszul szerintem, csak olyan kellemetlenül érzem magam, hogy a korosztályomból szinte mindenki az ismerőseivel van és bulizik, én meg otthon ülök. Van aki még hasonlóképp tölti a Szilvesztert?
2012. dec. 25. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan, hülyeség. Szerinted attól lesz jó a szilveszter ha másnap a saját hányásodba fagyva ébredsz az árokparton? Ugye hogy nem!


A haverokkal összeröffenésnek semmi akadályát nem látom. Én például fogok 28 ezrecskét, és elmegyek a legközelebbi pirotechnikai szakboltba. Veszek Nóvabombát, Pusztító bombát, Mortar-t, cseresznyebombát, sorozatvetőt, és még csomó minden jót, majd kora estétől fél 11-ig ezeket fogjuk durrogtatni a haverokkal + persze éjfélkor is fellövök jópár Nóvabombát egyszerre. Fél 11-től éjfélig meg kabarét nézek...ez az EGYETLEN alkalom az életemben, hogy effektive bekapcsolom a televíziót...

2012. dec. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Az a ciki, ha azt gondolod, hogy ez ciki.
2012. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Miért lenne ciki? Hasonló korú vagyok mint te. Eddig talán 2x volt, hogy haverokkal töltöttem, a többi alkalomkor itthon voltam. Most sem lesz másképp, sajnos régi haverjaimmal nem tartom a kapcdolatot.
2012. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez megnyugtat én is otthon leszek, pedig nem vagyok egy állandóan otthonülős fajta.

19/F

2012. dec. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
22%

Én is itthon szoktam tölteni a szilvesztert

16/L

2012. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Én eddig még mindig otthon voltam Szilveszterkor. Jó, nem is szoktam diszkóba járni, életemben még csak egyszer voltam, házibuliban meg még sosem. A másodiknak van igaza, akkor ciki, ha annak érzed.

22/L

2012. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
22%
Igen ciki, jöhetnek a piros kezek. Nem hiszem el h 18 évesen nem hivnak sehova a barátaid.
2012. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is itthon leszek és eddig minden szilvesztert ittho töltöttem. Tavaly gondoltam rá, hogy elkéne menni, de a barátnőmet nem engedték, idén pedig azért nem megyek, mert utoljára tölthetem együtt az egész családommal a szilvesztert.
2012. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nem ciki. Valószínűleg én is itthon leszek, mert a környékén, ahol lakom, nem lehet csinálni semmit. Igaz, egyik barátnőm mondta, hogy elmehetnénk valahova, de oda persze jönne az ő társasága is... Igazából én máskor jobban szeretek bulizni, mint szilveszterkor. Már csak azért is, mert nem jön oda minden idegen puszit adni éjfél után. :) Azt valahogy nem szeretem.
2012. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én nagyon szerettem volna menni legalább a barátnőmhöz, de édesanyám még oda sem enged (hivatkozva a félévi bizonyítványomra, ami szerintem nem a legrosszabb.. 4.2). Így most itthon leszek, apával meg vele... De úgy döntöttem, hogy én is maradok a filmes változatnál. Nem szeretek egyébként bulizni, meg értelmét nem látom az egésznek, de azért mégis csak más lett volna barátokkal lenni, még ha pia nélkül is..


16/L

2012. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!