Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Akik egyedül szilvesztereznek...

Akik egyedül szilvesztereznek nincs kedvük beszélgetni? :D

Figyelt kérdés
A kérdés mindent elmond.:)17/F

2012. dec. 31. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim válasza:

nekem is van kedvem beszélgetni.. ha valaki unatkozik, írjon:)

17l

2012. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:

"Na ez igaz, de még annyi kell hozzá h lehetőleg olyan helyen élj/legyen ahol van is ilyenre szükség:D és nem csak alkalmanként 1-1 ember:D"


Ez így van. De, ha jó vagy, akkor mindenki hozzád fog járni:) Elég, ha 1-2ember elégedett veled, ők majd ajánlanak másoknak is és egyre több kuncsaft lesz. De a helyszínen sok múlik, na meg, hogy a közelben mennyi konkurencia van. De ez egyébként se egy egyszerű kérdés:D

2012. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

"Akkorsem hiszem, hogy értékelné, így négy év együttélés után :D És a lencsegulyás már rég kész van!"


15éves voltál, mikor összeköltöztetek? Azt hogy csináltátok?

Ma már ettem lencsét. Nincs kedved valami finomat összedobni nekem?:P

2012. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:

"nekem is van kedvem beszélgetni.. ha valaki unatkozik, írjon:)

17l"


Jól nézel ki? Ha igen, írhatsz nekem:P:D

2012. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim válasza:

42/42 Időpont ma 22:42

De majd vmi lesz:D és hát persze hogy én leszek a legjobb azon a környéken:DDDDD

2012. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:

"15éves voltál, mikor összeköltöztetek? Azt hogy csináltátok?

Ma már ettem lencsét. Nincs kedved valami finomat összedobni nekem?:P"


Ha azt mondom, hogy ő most 32, még be is szarsz, ugye? :P El kellett költöznöm anyáméktól (alkohol, szemétkedés, verés). Aztán befogadott, azóta is fasza minden.

Most isleren gondolkodom, kérdés, hogy lesz-e hozzá energiám az idén még :D

2012. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

"De majd vmi lesz:D és hát persze hogy én leszek a legjobb azon a környéken:DDDDD"


Ha majd beütöm a fejem, kómába kerülök és nőként térek magamhoz, hozzád fogok járni. Jó?:D

2012. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim válasza:
...hogy itt mik vannak :D
2012. dec. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim válasza:

47/47 Időpont ma 22:49

rendben:D csak aztán nehogy közben kiderüljön h én egyik sem vagyok hanem pl. pilóta lettem:DD (szóval előre jelezd h kómába akarsz esni.:DD)

2012. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

"Ha azt mondom, hogy ő most 32, még be is szarsz, ugye? :P El kellett költöznöm anyáméktól (alkohol, szemétkedés, verés). Aztán befogadott, azóta is fasza minden.

Most isleren gondolkodom, kérdés, hogy lesz-e hozzá energiám az idén még :D"


Nem szarok be:D De tény, hogy meglepődtem. Szar az, ha az embernek ilyen gyerekkora van, érthető, hogy elmenekültél. Mondjuk nekem akkor is furcsa, hogy egy akkor 28éves férfi hogy jöhetett össze egy 15éves lánnyal. Mindegy, ha boldogok vagytok, nincs gond. Meg ez már erősen a magánügyed, nem akarok vájkálni benne:)

Az idén??? Akkor nagyon kell sietned:D Szerintem tedd be 2012-ben a sütőbe és vedd ki 2013-ban:P:)

2012. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!