Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Akik egyedül szilvesztereznek...

Akik egyedül szilvesztereznek nincs kedvük beszélgetni? :D

Figyelt kérdés
A kérdés mindent elmond.:)17/F

2012. dec. 31. 19:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim válasza:

60/60 Időpont ma 23:18

Kinek mi a hihető.:DD kitudja, aki háremet tartani az mikor mondana igazat:DD

2012. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

"Kinek mi a hihető.:DD kitudja, aki háremet tartani az mikor mondana igazat:DD"


Adott időben, az adott lánynak, mindig az igazat mondanám:D Tudod mit? Ha kiérdemled, lehetsz az egyetlen:D De ahhoz sokat kell nyújtanod:D

2012. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim válasza:

62/62 Időpont ma 23:24

adott időben adott lánynak...o.OO és olyan esetben is h, 'ugye én vagyok a legszebb?' félperc múlva már a másiknak is ugyanazt válaszolnád, vagy úgy már nem érdemes igazat mondani?:DD o.O egyre jobb lehetőségek:DDD

2012. dec. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

"adott időben adott lánynak...o.OO és olyan esetben is h, 'ugye én vagyok a legszebb?' félperc múlva már a másiknak is ugyanazt válaszolnád, vagy úgy már nem érdemes igazat mondani?:DD o.O egyre jobb lehetőségek:DDD"


Muszáj lenne fenntartani a békességet és harmóniát:D Így kénytelen lennék mindegyiknek azt mondani:D De ilyet úgysem kérdeznétek. Mind azon lennétek, hogy hogyan tudtok a legjobban a kedvemre tenni:D

Ugye, hogy ugye?:D Ez aztán a visszautasíthatatlan ajánlat:) Én vagyok a főnyeremény, ne feledd:P

2012. dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim válasza:

64/64 Időpont ma 23:32

Nem vagy kicsit egoista?:D meg nem szenvedsz kicsit személyiség zavarban?:P o.OO És én most beszélhetek a főnyereménnyel...milyen megtisztelő:DDD

2012. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

"Nem vagy kicsit egoista?:D meg nem szenvedsz kicsit személyiség zavarban?:P o.OO És én most beszélhetek a főnyereménnyel...milyen megtisztelő:DDD"


Ha ismernél, nem kérdeznél ilyet:D Nagyon messze vagyok az egoista fogalmától:) A személyiségzavar, viszont honnan jött?:D

Tudod hányan odaadnák a fél karjukat, hogy egyáltalán szóba álljak velük?:D Érezd magad kivételes helyzetben:)

2012. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim válasza:

66/66 Időpont ma 23:41

Modern kori Isten vagy?:O :DD

és nekem még megvan az egész kezem(Y) megtisztelő hogy szóba állsz velem:DD

2012. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim válasza:
Folytatjuk a beszélgetést srácok? :D
2013. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Hol van a háremtagom?:D (76%-os válaszoló:P)
2013. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!