Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Csak én töltöm otthon a...

Csak én töltöm otthon a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Ezelőtt mindig mentünk rokonokhoz, ismerősökhöz, de ebben az évben itthon maradunk.(+Anyu,apu)

Én nem vagyok az a bulizós típus, nem iszom alkoholt, ezért néha nevetnek is rajtam, de nem érdekel, akkor sem tudom, mi benne a jó. Minden barátom, osztálytársam részegre issza majd magát valamelyik buliban, én meg itthon ülök a TV előtt. Más is van így ezzel?


16/L


2013. okt. 31. 09:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én nagyon szívesen csinálnék ilyen bulit, de a barátnőim nem lennének benne.Sajnos ők ezt gyerekesnek tartják.:/ Testvérem sincs, így nem tudom megoldani.
2013. nov. 3. 12:09
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező merre laksz? :)
2013. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Bátaszék:)
2013. nov. 3. 16:30
 14/27 anonim ***** válasza:
Én Baja, akkor nem is vagy olyan messze!:)
2013. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Komolyan nem hittem el, hogy van még egy velem egyidős lány, aki nem iszik, nem bulizós.... : ) vannak még csodák! : )

Amúgy, én sem szilveszterezek sehol. Sőt családon kívül még nem is voltam sehol. :/:)

2013. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, hogy rajtam kívül nincs más.. :)

Hiába nevetnek az osztálytársaim, én akkor srm vagyok az a bulizós fajta!:)

2013. nov. 4. 15:33
 17/27 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok vele én is :) Nincs abban semmi jó, ha leiszom magam a sárgaföld alá.
2013. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi olyan jó benne egyes embereknek.. :D
2013. nov. 7. 19:50
 19/27 anonim válasza:
sok mindenből nem maradsz ki ha nem mész egy olyan buliba ahova mindenki azért megy hogy holt részeg legyen, nem mondom hogy nem szeretem az alkoholt de semmi jó nincs abba hogy holt részeg vagy, én az olyan emberekkel szeretek bulizni akik nem isznak sokat csak annyit hogy a hangulat jó legyen, egy olyan buliba bármikor benne vagyok. :)
2013. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 hancsi22 válasza:
én 13 vook és minden évben elutazunk én anya apa apa haverjai és az ö családjuk, anya barátnöji és az én legjobb barinöm és a családja na meg a tesom és hatalmasat bulizunk! a felnöttek persze iszogatnak de attol nekünk is hatalmas a buli a gyerekekkel ! csak egy pohár pezsi ejfelkor, azon kivül muffin édességek , zene, filmek és tuzijátékozás éjfelkor, masnap reggel alszunk el még pár napa za adott városban aztán indulás haza és nekemn ugy kiri a szilveszter ahogy van !
2013. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!