Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol tudnék petárdát venni...

Hol tudnék petárdát venni szilveszterre?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék szilveszterre petárdát venni (tudom, hogy illegális). Sajnos pesttől és szlovákiától messze élek és drága lenne az utazás, rendelni nem szeretnék. Szóval a városba ahol lakok szoktak lenni a piacnál zoknit áruló románok. Tőlük lehet esetleg venni? Gondolom az ilyen lidl parkolóban december végén lévő tűzijátékosok nem árulnak petárdát. Jah és a hagyományos zöldre gondolok de láttam már feketébe stb. Előre is köszi!

2013. nov. 2. 21:44
1 2
 11/14 Pyro Matrix ***** válasza:
amugy ha érdekel megmutatom hog an csinálhatsz
2013. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Józsefvárosi piac!!
2016. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Cseh vagy Lengyel bármelyik webshop esetleg Szlovák ami szállít Magyarországra. Nincs vám, nem nézi senki sem a csomagokat. Kényelmesen házhoz hozzák, a csomag az átutalás és minden diszkrét. Több külföldi webshopból is rendeltem bármi féle gond nélkül.
2022. szept. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha csinálni akarsz vagy venni sufnipiro.wordpress.com vagy az mx5-kevin.blogspot.com on vannak felsorolva cégek akiktől lehet venni de leírja pontosan hogy lehet csinálni. Piacokon már senki sem vesz.
2022. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!