Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy lehet ilyen rossz a...

Hogy lehet ilyen rossz a szilveszterem?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben itthon voltam, de tök jöl elvoltunk a családdal. Most mondtam, hogy díszítsük fel a szobát szerpentínnel, hogy legyen hangulat, el is kezdtem, de csak ültek unott fejjel és az egésztől elment a kedvem. Mondtam, hogy nézzünk akkor valami filmet, de ők az idióta műsorokat nézik, amikhez nekem semmi kedvem. Tök rosszul érzem magam, hogy nem használom ki ezt az estét és ott ülök a gép előtt, de egyszerűen nem tudok mást. Hogy még a családomnak sincs kedve semmihez...Hülyén hangzik, de kb. A sírás kerülget, hogy eddig olyan jók voltak a szilveszterek csak most nem. Meg, hogy mennyien jól érzik magukat èn meg nem...

Hívtak több buliba, de a családom miatt nem mentem, mert mindig olyan jó volt velük is (eddig), bulizni meg bármikor tudok, de nem tudom mi van velük. Mar reggel tudtam, hogy ez most nem lesz jó, és úgydöntöttem, hogy inkább bulizok, de ahova szerettem volna menni azt lefújták, a másikba egy csomó embert nem ismerek. A harmadik nem valami jó társaság. Van rajtam kívül valaki ilyen helyzetbe?


2013. dec. 31. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Az előbb elmentem anyáék szobája előtt, és a Sas kaberé megy. Az volt a poén, hogy:

- Mi az a Talk Show? Tudja?

Sas Józsi: - Nem.

- Emberek beszélgetnek benne.

Sas Józsi: - Miről, a sóról?


Ők nevettek, engem a sírás kerülgetett. :D

2013. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nos,valamilyen szinten megértelek,talán nekem egy picit rosszabb a helyzet.

15 éve minden szilvesztert itthon töltök.

Régebben egész jópofa volt anyáékkal a szendvicsevés,virslifőzés,koccintgatás,de ma már a sírás kerülget egész este a tudattól,hogy mindenki a barátaival van,jól érzi magát,bulizik.

Az igazság az,hogy soha nem is hívott senki még az utcára sem sétálni.

És a szülinapom január 1.-én van,és jól esne,ha valaki, anyáékon kívül 00:01-kor a vállamra csapna, hogy "Boldog szülinapot!"...

Ez van.. :(

2013. dec. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 22:12-nek.


http://www.youtube.com/watch?v=oz_wuiL5fs0

igaz még nincs január 1---

2013. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
énis ugyanilyen helyzetbe vagyok:( itthon unatkozok minden ismerősöm elment és anyával szeretnék valami jó pszicho trillert nézni de ő csak a saskabarét bámulja:(
2013. dec. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Köszönöm szépen #3-as,sikerült megmosolyogtatnod! :)

(#2-es voltam)

2013. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb..szörnyű:( előröl szeretném kezdeni az ünnepeket. Tuti máshogy tölteném..
2013. dec. 31. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugodj meg, nem vagy egyedül. Én sem érzem olyan jól magam, mint 2 éve folyamatosan. Nem mentem idén sehova. Itthon vagyok, itt vannak a legközelebbi barátaink, de engem is a sírás kerülget, mert ők már "felnőttek" és nem tudok velük úgy szórakozni. Korombeli társasággal másabb. 9 óra körül bemenekültem a szobámba, írtam egy keveset a történetemhez, most meg azon gondolkozok, nézzek-e filmet vagy sem, meg azon, mit kellene jobban tennem jövőre. Az új évet rögtön vizsgával kezdem :D Ne aggódj, ez is csak egy nap, mint a többi :) Nem muszáj tökéletesnek lennie. Elmélkedj magadban, mit akarsz elérni 2014-ben, törekedj a változásra, önmagad megtalálására, és mint mondtad, majd bulizol még :)

Én bevallom őszintén, bulizni kibuliztam magam idén - még, ha nálam a buli szó a kocsmában merül ki :D - tanulni szeretnék, de elég nehéz, ha 22-ből 8-an vagytok bent állandóan. Mindenesetre tudom a céljaimat, hogy mit szeretnék elérni, efelől nyugodt vagyok :) Máshogy tervezem a változást 2014-re, és január 1.-jét egy kiadós Réka tornával kezdem, ami mindig kellő energiát ad a folytatáshoz.

Ne csüggedj! Nem biztos, hogy mindenki jól szórakozik rajtad kívül! Máskor Te szoktál jól szórakozni év közben, más meg lehet nem, csak most. Érted a lényeget? Elmélkedj inkább, kösd le magad!

Aztán BUÉK!

2013. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 20 éves egyébként, szóval nem olyan értelemben felnőttek, csak mégis..
2013. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem eddig ez a legrosszabb szilveszterem...

Menetem volna bulizni barátnőkkel, egész nap erre készültem, erre kiderült, hogy a vonat amivel mentem volna a helyszínre ma nem közlekedik.. és az volt az utolsó! :@

Apum el akart vinni, de ma már ivott egy sört, így nem akartam kockáztatni a jogosítványát.. :S

Szóval most itthon ülök egyedül, és internetezek...

2013. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, enis keszultem a bulira, ahova mentem volna, de lefujtak:(

Ulok a tv elott unott fejjel

2013. dec. 31. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!