Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Január 1. Amit akkor csinálok,...

Január 1. Amit akkor csinálok, az kihat az egész évemre? Vagy csak ez egy babona?

Figyelt kérdés
Mert akkor én először sírnék, néha szidnék embereket, aztán nagyra jó kedvem lenne, szóval nagy ilyen hangulatváltozásaim lennének? Fontos lenne, akkor előre is köszönöm!!!
2014. jan. 1. 03:55
 1/6 anonim válasza:
Én ezt eddig még babonaként sem hallottam.Semmi köze nincs ahhoz,hogy milyen lesz az éved.
2014. jan. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a nephit szerint, amit ma csinalsz, azt csinalod egesz evben

De ez nekem nem volt igaz, mult ujev napjan dolgoznom kellett egesz nap, aztan egesz evben meg mar jo ideje nem dolgoztam.

Es minden evben lencset eszem januar 1-jen, de meg egyszer sem lettem milliomos :/

2014. jan. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez csak babona! :)

Eddig január 1.-jén általában itthon voltam, pihentem, a családommal voltam, aludtam, zenét hallgattam stb. Délután pedig nagynénémékhez mentünk. Sosem szólt erről az egész évem, úgyhogy ez tényleg csak babona.

Idén változtatok a szokásokon, és nem pihenéssel, lazulással töltöm az első napot, hanem a legjobb barátnőmet segítem délután. :)

2014. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
babona. nem egy napon fog múlni a többi 364
2014. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem, mert akkor egész évben másnapos lennék.
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szórakozzatok már! :) Elsején dolgoztam, nem akarok egész évben gürizni! :)
2014. jan. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!