Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy telt a Szilvesztered?

Hogy telt a Szilvesztered?

Figyelt kérdés

Kinek hogy telt a szilvesztere? Nekem ez volt életem legrosszabb éve,és azt gondoltam egy pocsék év zárása után nem lesz valami fényes a szilveszter se. Ennek ellenére lennt voltunk a városunk főterén,és egész jól éreztük magunkat,de ehhez azért kellett 2 üveg pezsgő,különben kalap kakit nem ért volna az egész.:D( ilyen koncertshow volt ) A tüzijáték is jó volt éjfélkor. Én hajnali 3-kor elaludtam,de már 6:30 óta fennt vagyok és nem tudok aludni.Ha kinézek a panel ablakán,akkor egy evakuált városra emlékeztet a látvány,ami elém tárul :D

Szoktál újévi fogadalmat tenni ? Én megfogadtam nekiállok jobban tanulni és kedvesebb leszek az emberekhez.

Boldog Új Évet mindenkinek!



2014. jan. 1. 09:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó sajnálom,hogy így alakult! Ne aggódj,mindenkinek vannak pocsék szilveszterei,nekem a 2012-2013-as volt az,és ez nem volt elég,még a 2013-as év is a legrosszabb volt az életembe.. Úgyhogy örülök,hogy vége van neki! A 2012-2013-as szilveszteremkor a haverom nem érezte jól magát így elment aludni,én az anyjával beszélgettem,akit eleve nehéz elviselni,lökte akkor ott nekem a sok marhaságot,és még egy pohár pezsgőt se ivott meg velem éjfélkor. ( Aztán ott is kénytelen voltam akkor a sok olyan műsort nézni,ami engem abszolút nem érdekel. ) Nah hát ezért mondtam a mostanira,hogy ez fényévekkel jobb volt,kinnt a koncertshowon jókedvű emberek között,tüzijátékkal :D
2014. jan. 1. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!