Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogy telt a szilveszter?

Bonyár Zorka kérdése:

Hogy telt a szilveszter?

Figyelt kérdés
B.U.É.K. mindenkinek !! Hogy telt a szilveszter??
2014. jan. 1. 13:25
 1/3 anonim válasza:

Szia Zorka! Köszi ,hogy megkérdezted :) !

14 éves vagyok! :)

Először átmentem a haveromhoz 7-11ig aztán hazamentem ott beszélgettünk félórát azután egy másik haverommal felmentünk a városba megnézni a tüzijátékot! Azután hazamentem vettem tüzijátékot és átvittem egy másik haverommal, felrobassztottuk őket és mentünk kicsit piálni , beszéltünk közbe filmet néztünk , csajokról beszéltünk.

4re értem haza , és akkor feküdtem le.

Na és neked ? :))))))

2014. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is jól telt én 13 vagyok. az első fele jól telt a barátnőimmel de aztán ,, betörtek" hozzánk 5 részeg fickó..... mire kizavartuk őket mindenki álmos lett. hajnali fél 5- kor már aludtunk ... de nagyon jó volt :)
2014. jan. 1. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Aaa, nagyon jó volt :D a Vörösmartyn voltam legjobb barátnőmmel meg szüleimmel :D táncoltunk egy csomó emberrel, es mindenki nagyon kedves volt :)
2014. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!