Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit tudtok tanácsolni? Társasá...

Mit tudtok tanácsolni? Társaság szilveszterre.24/F

Figyelt kérdés
Tudom, messze van még, mindjárt érthető lesz. Mindig a szülők körében töltöm, de pár éve változtatni szeretnék rajta, unalmas a szülőkkel. (Én a saját szobámban interneteznek, ők a sajátjukban tv-t néznek, éjfélkor kis tűzijáték, virsli, aztán alvás). Szeretném ezt feldobni, de a legutóbb is volt rá másfél-két hónapom, mégsem sikerült egy embert találnom aki eljönne hozzám, vagy akihez (akikhez) elmehetnék. Ebből lehet gondolni, nincsenek barátaim, ismerősöm sem sok van, nincs kinek szólni. Nem tudok ismerkedni. Nagy bulik nem érdekelnek, maximum 2-4 személy, azok is inkább lányok. Fél év van még szilveszterig, két hónap nem volt elég, ennyi idő márcsak elég lesz társaságot találnom. Hogyan tegyem?

2014. júl. 14. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van mindig így szilveszter fele. Én ilyenkor mindig azzal vigasztalom magam , hogy valakinek sokkal nagyobb gondja van ennél, mint az h egyedül tölti a szilvesztert . Ja meg még azzal is h biztos h nem vagyok egyedül. :)
2014. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Szerintem félsz. Félsz attól, hogy nem barátkoznak veled, és kiközösítenek.

Nem kell. Legyen önbizalmad. Senki nem úgy született hogy egy emberke volt hozzákötözve "barát" címszó alatt.

biztosan van olyan ember, aki szívesen barátkozik veled.

Olvass könyveket, attól gazdagodik a szókincsed, sok mindent tudnál megtanulni, és hozzá tudnál szólni a témákhoz. Legyél vicces, és érdekes. Az mindenkinek bejön. :)


Nyugi, neked is van valahol egy barátlelkitársad, aki bírni fog a dilis szokásaiddal, felesleges megszólalásaiddal, és irritáló nevedéseddel együtt is. Azért, mert ha elfogad olyannak, amilyen vagy, akkor igazi barátod.

Hidd el, neked is van olyan. Mozdulj ki, élj egy kicsit. Szilveszterkor simán kimehetsz a térre és haverkodhatsz, elmehetsz egy kávézóba, egy buliba, sőt még a Tescoban is lehet barátkozni.

Neked is menni fog. Ne úgy fogd fl hogy: barátkoznom kell, hú de ideges vagyok, és ha kiröhög/nem tetszem neki?

Nem, spontán menj oda egy emberhez, és barátkozz vele. Keress közös témát. Akár az öltözködését is megdícsérheted. Megkérdezheted hol vette, mennyiért, mit gondol, kényelmese stb.

Nem nehéz, csak nyíltnak kell lenni. Mosolyogj, és akkor könyebben vonzzod az embereket.

És, bocs ha kisregényt írtam. :) De, elkellett mondanom. :)

2014. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Keress keresztény közösségeket. Nem hülyeségből mondom, tavaly ugyanazt éreztem mint te, hogy nincsenek barátaim, elmentem egy keresztény közösségi alkalomra, és az óta ugyanazzal a 20 emberrel lógok. Néhányan nagyon közel is kerültek hozzám, ráadásul a kerók szerencsére igen bolond emberek.:) 19/L
2014. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
írj nekem :))) 25/L
2014. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Írtam. :)
2014. nov. 13. 13:50
 16/23 anonim válasza:
keress valami hobbit! például csoportos fittness vagy sakkör vagy tökmind1. ott már a közös téma rögtön adott. ott megismersz pár új embert és hidd el az ottani emberek mindig szerveznek közös programokat, akár közös szilvesztert is.
2014. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nincs semmi a láthatáron. Otthon, édes otthon. :D
2014. dec. 30. 18:09
 18/23 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :D
2014. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A világvégén, Kecskemét mellett. Egy szürke folt van az orszában ahol nincs hó, az pedig itt van. Ide még a hó sem jön szívesen. :D
2014. dec. 30. 20:12
 20/23 anonim ***** válasza:

Óó, messze vagy. :D

Itt(Miskolc) sincs hó, csak hideg. :)

2014. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!