Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit tudtok tanácsolni? Társasá...

Mit tudtok tanácsolni? Társaság szilveszterre.24/F

Figyelt kérdés
Tudom, messze van még, mindjárt érthető lesz. Mindig a szülők körében töltöm, de pár éve változtatni szeretnék rajta, unalmas a szülőkkel. (Én a saját szobámban interneteznek, ők a sajátjukban tv-t néznek, éjfélkor kis tűzijáték, virsli, aztán alvás). Szeretném ezt feldobni, de a legutóbb is volt rá másfél-két hónapom, mégsem sikerült egy embert találnom aki eljönne hozzám, vagy akihez (akikhez) elmehetnék. Ebből lehet gondolni, nincsenek barátaim, ismerősöm sem sok van, nincs kinek szólni. Nem tudok ismerkedni. Nagy bulik nem érdekelnek, maximum 2-4 személy, azok is inkább lányok. Fél év van még szilveszterig, két hónap nem volt elég, ennyi idő márcsak elég lesz társaságot találnom. Hogyan tegyem?

2014. júl. 14. 19:28
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Személy szerint az év során minden ünnepet szolgálatban töltök. Ez sohasem zavart (vagy csak kezdetben egy kicsit). Elsősorban azonban örülök, hogy a munkámmal hozzájárulhatok mások ünnepléséhez.

A január elsejét azért kedvelem különösen, mert amikor a városi kora reggel egyfajta fáradt-másnapos és alvó miliőt áraszt magából, akkor én a kihalt utcákon keresztülautózva 100%-osnak érzem magam. Különös és jóleső érzés ez annak, aki szereti a munkáját. BUÉK!

2014. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Rendőr vagy?
2014. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A kérdező vagyok. Igen, azért van kiemelve, mert a probléma még mindig fennáll. Még mindig magányos vagyok.
2017. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!