Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit lehet csinálni Szekszárdon...

Mit lehet csinálni Szekszárdon szilveszterkor?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Szekszelni.
2014. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Hányni.
2014. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%
A kettő kombinációja jó ötlet lenne. Amugy ilyenkor biztos van olyan suli aminek az ebédlőjében vagy tornatermében banzáj van
2014. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
57%
nyilván azt ami Karakószörcsökön, vagy Kazincbarcikán, vagy Bagimajorban... inni, hányni belefeküdni, vagy ugye szexelni, vagy tüzijátékot fellőni, vagy inni, vagy táncolni, vagy énekelni, vagy saskabarét nézni, esetleg híradó best of -t, vagy dvd-zni vagy elmenni egy olyan helyre amit nem bérelnek ki egész estére.... vagy vmi hasonló... mondtam már h inni? és persze szexelni, esetleg egy olyan játékot játszani ivás közben, ami szexre hajaz, és így együtt a kettőt... vagy csak inni vagy esetleg még inni, meg szexelni... az ivás azért jó, mert ugye amit az év első napján csinálunk azt fogjuk egséz évben, szal inni ajánlatos, meg mondjuk szexelni sem lehet rossz, bár bizos meg lehet uni az év 365 napján, de az ivást nem szal én az ivást ajánlom meg aszexet de az utóbbit mértékkel, kivéve ha sok más emberrel, mert akkor nem lesz unalmas... az ivás is így jó.. nah döntsd el szépen van még majdnme egy hónap rá... sztem igyá vagy szexelj de inkább igyál!
2014. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pistajóska válasza:
55%
Kedvet kaptam,mehetek én is?
2014. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csinálj 3B-s partyt, az a tutti!

Beiszunk,Behányunk,Belefekszünk!

2014. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cucusropi válasza:
55%

Tévét nézni, olvasni, aludni, enni, feküdni, gondolkodni, nem gondolkodni,hülyeségeket kérdezni a gyakorikérdések.hu-n, táncolni, beverni egy szöget, kimosni 1 pár csíkos zoknit közepesen langyos vízben, élesztővel fogatmosni féllábon állva, Sugár Berci kazettákat másolni gyorsmásolóval, Sugár Berci kazettákat másolni gyorsmásoló nélkül, egyensúlyozni egy vödör paradicsompalántával miközben két szál újhagyma lóg az ember füléből.... stb.


...és még sorolhatnám...

Szekszárd ilyen szempontból fenomenális, a lehetőségek városa, mindenképp menj oda!

2014. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szuaszin válasza:
63%
uránt dúsítani!
2014. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért érdekelne, mi volt a program Szekszárdon :D remélem, ivott :D
2016. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!