Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szülők, ti mit szólnátok ha a...

Szülők, ti mit szólnátok ha a 13 éves lányotok újévkor a legjobb barátnőjével kicsit többet inna? (nem hol részegre gondolok, hanem hogy kicsit jobban érezné magát)

Figyelt kérdés
Szilveszterkor átmennék a barátnőmhöz,teljesen normálisak vagyunk,nem szoktunk inni.A szülei itthon lesznek direkt lekódoljuk a telefonunkat (nehogy valami hülyeséget csináljunk),és nem innánk olyan sokat!

2014. dec. 19. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Szülőként nagyon ellenzem, hogy egy gyerek alkoholt igyon. 13 évesen még nagyon gyerek vagy. Nem kell pia ahhoz, hogy jól érezzétek magatokat, és elárulok egy nagy titkot. Menőbbek sem lesztek az alkoholtól. Szóval ha az én lányom lennél, és alkoholt innál, és teljesen mindegy, hogy fél pohárka vagy csak egy kortynyi, én a barátnőd szüleid is is jól letolnám, hogy nem képesek figyelni a gyerekekre, de pár évig tuti nem engednélek el, nem hogy szilveszterezni de egy sima házibuliba sem.
2014. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Én szinte biztos, hogy fogok inni. 14/f
2014. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

"szinte biztos" Tuti megfogalmazás. :P


Kb. mint az első, kedves kérdező. Nem nagyon barátnőznél ezek után...

2014. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Én 1 hét múlva leszek 14 és igaz megfordult a fejembe hogy igyak egy keveset és meg is kérdeztem a szüleimet akik azt mondták hogy 15 évesen. És szerintem ez jogos mivel azzal nem lesztek nagyobbak,menőbbek mert jujj 13 évesen iszok. A szervezetetek amúgy is még fejlődik. Úgyhogy szerintem 1-2 év múlva térj erre vissza. Nekem legalábbis ez a véleményem
2014. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Sokan kiírják facebookon is hogy: berugtam meg stb ilyesmi szövegek. És a 11-12 vagy 13 évesek is akik csak menőbbnek akarnak tűnni! És szerintem 10 ilyen emberből max1 vagy 2 rugott be tényleg. Többi csak kamu!

Majd ha 1 vagy 2 évvel idősebbek lesztek.

2014. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Emberek,mondtam egy szóval is hogy menőbbek akarunk lenni?:)

Nem azért csináljuk...nem írunk ki semmit facebookra,nem vagyunk tinipics_k...

Meg amúgy,ha egy alkalommal iszunk 1 pohár pezsgőt,meg 1 pohár valamit,akkor már is szétbarmoljuk a szervezetünket?Nem hiszem...

2014. dec. 19. 21:20
 7/22 anonim ***** válasza:
60%

13 évesen 1 pohár pezsgő is sok. Ha nem azért akarsz inni, hogy menőzzél, akkor ne igyál, ennyi. Igyatok tejszínhabos kakaót. A hangulatot az is fokozhatja.

13 évesen semmiféle alkohol nem kell.

2014. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
13 évesen semmiképp nem engedném. 15-16 évesen már kaphatna egy pohár pezsgőt, ihatna a krémlikőrből, de 13 évesen mi a fenét képzel magáról a tojáshéjjal a fenekén????? Ne érezze még jól magát alkohollal, hiszen még csak most tette le a cumisüveget.
2014. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát egy pohár pezsgő azért nem olyan sok szerintem. Én valószínüleg jóval több iszom majd.
2014. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

funonym007

14 évesen te aztán baromira vágod, hogy 13-14 évesnek mennyi alkohol kell. Az biztos, hogy a te szüleid sem neveltek meg, ha te azt hiszed, hogy 14 évesen baromi jó fej vagy mert alkoholt iszol. 13 évesen ne igyon senki még fél pohár pezsgőt sem. Hacsak nem gyerekpezsgő.

2014. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!