Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi értelme van a petárdának,...

Mi értelme van a petárdának, mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
Nem a vitát akarom elindítani a kutyások meg a petárdások közt, vagy ilyesmi, csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért szeretitek a petárdát. Annak igazából csak hangja van, nem? A tűzijáték az szép. De a petárdában mi a pláne?
2014. dec. 31. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én tűzijátékot vettem petárdát nem,viszont gondolom azért szeretik mert olcsó és sok van egy csomagban.Ha rendes cég gyártaná és pirotechnikustól lehetne venni mint a tűzijátékot és legális lenne én is vennék.
2014. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó de mi az, hogy sok van egy csomagban. Lehullott falevél is sok van az udvarban, mégsem örülök neki.
2014. dec. 31. 13:00
 3/11 horbeni ***** válasza:
ez tényleg jó kérdés :)
2014. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.A hangja.
2014. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem megválaszoltnak, elég ronda hangja van.
2014. dec. 31. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
A primitívebb embereknek ez egy élmény, izgalomba hozza őket, mert durrog és némi fényhatással jár. Ez olyan, mint amikor zs kategóriás akciófilmeket imádnak, mert sok bennük a robbanás, huha.
2015. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bozsovics Szilárd válasza:
72%

Na mindenki kuvára elvan telve magától egy bónuszkérdés!

Én nem szeretem a sikolyrakétát,de te igen.Mégsem oltalak le hogy miért használod.+Szerintem igazából azok az idióták akik gyorsan hajtanak és nem azok akik akár betiltott pyrotechnikai eszközöket használnak,mert vannak ám közöttük olyanok is ,csak jelzem akik többet láttak nálad és még így is dobálják.

2015. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én nem oltottam be senkit. Tudom, hogy mivel írásban nincs hangsúly, mindenki olyan hangsúlyt képzel bele, amilyet akar, de én őszintén, kíváncsian tettem fel a kérdést. És igen, fenntartom a lehetőségét, hogy valaki elmagyarázza, miért jó. de az eddigi érvek nem győztek meg.


Nem vagyok nagyra magammal. Bár az tény, hogy azt gondolom, hogy jobb feltenni egy kérdést, mint ítélkezni. Én is jobban örülnék, ha valaki előbb kiírna valamit ide, ami engem is érint, megadná a lehetőségét, hogy meggyőzzem, és csak utána ítélkezne.


Mi az, hogy olyan is durrogtat, aki nálam többet látott? Én nem mondtam, hogy nyelvész professzorok nem petárdáznak, csak megkérdeztem, mi a jó benne. De az önmagában nem válasz, hogy ilyen emberek is szoktak. ha Einstein csinálja, akkor is megkérdezem, hogy mért jó.


Várok válaszokat.

2015. jan. 3. 21:05
 9/11 anonim ***** válasza:
6os te is egy jó félvén idióta megsavanyodott fszarcú majomember vagy.Csak a szart látod mindenben te zsémbes pcs
2023. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De szép, illedelmes komment.
2023. jan. 21. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!