Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mi értelme így az ajándékozásnak?

Mi értelme így az ajándékozásnak?

Figyelt kérdés

Anyám közölte előre, hogy mit veSZünk (nem esetleg vegyünk, hanem veSzünk) neki karácsonyra tesómmal. Hogy mi ketten összedobjuk a pénzt rá, ő már lebeszélte tesómmal. Ő meg ad nekünk pénzt karácsonyra. Tehát gyakorlatilag ő karácsonyra ad nekünk pénzt, amiből mi veszünk neki ajándékot, amit ő megmondott, hogy mi legyen.


Most akkor miért nem megy el megvenni magának? Mi a fäsz értelme van az egésznek így? Persze mikor erre rámutattam megsértődött ő is meg a tesóm is, hogy ez így milyen jó.


Ennyi erővel még annyit se kéne csinálni, hogy ideadja a pénz ajándékot, hanem elmehetne megvenni magának, amit akar, aztán a fa alatt meg jól megnéznék egymást, mert ennyi értelme van az egésznek csak elvesztegetünk egy tekercs csomagoló papírt, meg egy képeslapot.


(A félreértések elkerülése végett felnőtt ember vagyok, fizetéssel, szóval nem az van, hogy alapból zsebpénzt ad az ajándékra.)


2014. nov. 10. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Valóban egy címeres, tőrülmetszett gyökérség ez így.

Nulla az értelme, meg az érzelmi értéke is egy kalap púpozott tejszínhabos cicafossal egyenértékű.


Felnőtt családtagok között az egész ajándékozgatás értelmetlen, én ilyenkor annak szoktam örülni, hogy együtt van a család.

2014. nov. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így tényleg az ég világon semmi értelme.
2014. nov. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennek tényleg nincs értelme.


de azt megjegyezném, hogy (anélkül, hogy odaadja a pénzt), azt nem bánom, ha megmondja, mit akar kapni. Mert szívesebben költöm olyasmire a pénzem, aminek tényleg örülnek.

2014. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!