Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutyám...

Normális, hogy a kutyám bágyadtabb szilveszter után?

Figyelt kérdés

Az én kutyusomnak most volt az első szilvesztere. Magunkkal vittük, végig vigyáztunk rá. Ő már általában 8-9 körül lefekszik aludni, de most egészen éjjel 1-ig velünk volt. Nem aludt, stresszes volt neki a sok zaj, lövöldözés. Zárt térben voltunk, de még a kajáját sem ette meg.


Aztán amikor elcsendesedett a lövöldözés, tüzijáték, éjjel 1kor hazahoztuk a lakásba. Megágyaztunk neki, és ő kapásból kidőlt. Látszott rajta hogy nagyon fáradt.


Kb délelőtt 11ig aludt. Aztán kiengedtem az udvarra. Ott kint volt 1-2 órát és visszajött. Megtalálta a kényelmes kis fekhelyét, és megint lefeküdt. Elszundított, és most 5 órakorr kelt csak fel, azért mert nekiálltam főzni.


Étvágya van, inni is iszik. Nálunk nagyon nagyon szokatlan az ilyen fajta lassúság, mert egy hiperaktív 1 éves kutyusról van szó, aki pörög és rosszalkodik éjjel-nappal.



2014. jan. 1. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meglehet, hogy csak kifáradt, stresszes volt neki a tegnapi este
2014. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elfáradt a tegnapi naptól. amugy sosem értettem miért kell egy kutyát ilyennek kitenni. Miért nem lehetett otthonhagyni, bekapcsolt tévével.
2014. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Valószínűleg csak megviselte a tegnapi nap, a sok zaj, az üvöltözés. Szerintem 1-2nap és ugyanolyan hiperaktív kutyus lesz, nem kell félni:)

2014. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mint itt mondták tegnapi zaj biztos stresszes volt neki


enyém is ko szokott lenni

éjszaka aludni szokott és meg se állt mert minden zajra felugrált 4 ig rendesen akkor szokott kelni

2014. jan. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A centrumban lakunk. ha otthon hagyom egyedül, akkor megörült volna. Magunkkal vittük egy nyugis vacsorazos beszelgetös szilveszterre. Nem mi durrogattunk, de igy is felhallatszott a tüzijatek. Vagy nem tudom mit hittel elvittem es együtt petardaztunk?

A Tv meg nem hasznal semmit, ugyan ugy hallotta hogy valami van. megnyugtatobb egy TV-nel a kutya szamara a gazda kozelsege.


Ma mar aktivabb szoval tenyleg a stressztöl faradt ki szegenyem.

bocsanat nincs ekezetem.

2014. jan. 2. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!