Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Teljesen igazságtalan anyám!...

PlSVALASZTPLS:) kérdése:

Teljesen igazságtalan anyám! Miért nem enged el? Mit tegyek? (SOS! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy van egy nagyon jo baratom aki itt lakik a szomszed faluban(kb fel ora vonattal) es ez a baratom meghivott engem magahoz szilveszterre es en ezt most elmondtam anyanak erre elkezdte mondani hogy biztos hogy nem megyek..(nem az utazassal van gond,nem a miatt nem enged) azt mondta hogy mivel nem ismeri,nem tudja kirol van szo igy nem.De mondtam neki hogy anya 1 EVE ismerem(igazabol mar masfel is van..) es azert csak ismerem annyira hogy megtudom itelni milyen szemelyrol van szo..kituno tanulo,teljesen normalis csaladbol szarmazik,es teszem hozza meg a szulei is otthon lesznek.

Ezt mind elmondtam anyanak de azt mondta igy nem fog engedni hogy nem tudja ki ez...de konyorgom en ismerem!!Es oke hogy o a felnott de nem ismeri..huha es akkor mi van? Nekem kell ismerni,es egy olyan akiben nem bizok meg ahhoz soha se mennek..meg azt is mondta anya h nem szeretne ha masnap a detoxban kotnek ki..de cessze meg o is nagyon jol tudja hogy meg sosem voltam reszeg csak alkalmankent iszok egy nagyon kicsit...ezt mind elmondtam neki persze probaltam szebben...de neg is hogy vegyem ra hogy elengedjen?Mit tegyek?Esetleg volt mar valaki ilyen helyzetben? Aki igen mit csinalt?Minden baratomat elengedik csak engem nem...Meg apaban van az utolso eselyem o talan enged...

Elore is koszonom!!

15/F



2016. dec. 28. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
15 evesen akar a felhoket is rugdalhatod az egen, attol meg az van amit anyad mond.
2016. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En ezt erten hogy persze felelosseggel van ertem de most elosszor mennek ilyen helyre es nen enged..amikor tenyleg olyan enberhez mennek aki megbizhato!Hogy ertessen neg vele?
2016. dec. 28. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a barátod az anyukád jelenlétébe, add a kezébe a telefont és beszéljenek. Ha beszélnek 1-2 szót lehet meg fog enyhülni
2016. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

De ott nem csak a barátod lesz...


Többen pedig egymásra is már veszélyesek vagytok.

2016. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Biztos nehéz lehet neked, de teljesen megértem anyukádat is.

Vannak olyan ismerőseim, akikhez -így is hogy ismerem őket- nem engedném a gyerekem, -ha lenne :D- szilveszterezni. ÉS! nem azért, mert nem nem tudnának vigyázni a gyerekemre, hanem egyszerűen azért, mert más az értékrendjük. És ami nekem már nem férne bele, az nekik még semmi. Na most képzeld el, anyukádat semmit sem tud a szülőkről. "Sajna" teljesen normális reakció, hogy nem akar elengedni, és én azt mondom, inkább legyen ilyen, minthogy ne tudjon rólad semmit, és oda menj ahova akarj!

De azt az érzést is teljesen megtudom érteni, amit te most érzel, hogy tisztában vagy azzal, hogy hova mész, egy jótanuló kissráchoz, fel bírod mérni a helyzetet, nem zülleni mész...stb. Felmerülhet benned a kérdés, hogy szüleid mennyire ismernek téged, mennyire bíznak benned... Nem jó érzés tudom. De szüleid biztosra akarnak menni, s 100 % biztonságban akarnak tudni.

Esetleg valami kompromisszum kötés? Pl. most nem mész, viszont jövőre, hozzátok szerveztek egy "bulit"?!

2016. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!