Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti is utáljátok, hogy már egy...

Ti is utáljátok, hogy már egy hónappal Szilveszter előtt kezdik a nagy durrogtatásokat az utcán és körülbelül két héttel Újév napja után is folytatják?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk ez annyira nem jellemző, de 2 éve a szomszéd srác már annyira be volt sózva hogy ellőtt egy csomag rakétatelepet az udvaron, kb a szívinfarktus határán voltam mert felelőtlenül bánt vele, apjától is persze megkapta a magáét, de tőlem is, mert majdnem felgyújtotta a tyúkólat. Arról nem is beszélve hogy az állatok is totál meghülyültek ettől, a kutyám is kint volt, még szerencse hogy okos állat és az udvaron bújt el, nem ment ki a nagyvilága. Szilveszterre persze bevittük a kutyát a lakásba, a nagyobbik kutyánkat meg nem zavarja az ilyen.
2016. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Utálom. Bár nem tart ilyen sokáig. A héten kezdték és utána még 1-2 nappal tart.

Nem maga a durrogtatás zavar, hanem, hogy félni kell az utcán, mert azzal szórakoznak, hogy rád dobják. Pl. házakból, társasházakból dobálják le a járókelőkre. Na, ezt utálom. Szilveszter napján nem is megyek sehova gyalog, csak autóval vagyok hajlandó közlekedni.

2016. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is utálom!

A sok hülye részeg miatt már 4 napja nem lehet aludni.

2016. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt Budapesten ez nem jellemző, vagy csak mindenki egy kipufogó pukkadásának tudja be. :D
2016. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!