Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A petárdások miért nincsenek...

A petárdások miért nincsenek tekintettel a kutyásokra?

Figyelt kérdés

A környéken ahol lakom tegnap óta óránként petárdáznak úgy hogy a kutyáim majd szétszedik az ajtót.


A petárdások miért nem képesek kevésbé lakott környezetben élni a "hóbortjuknak", mikor ilyenkor tiltott petárdázni amúgy is?


2017. dec. 30. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom.

Itt nálunk is nem rég durrant el egy petárda. De az a baj, hogy a sok hlye megveszi. Aztán meghallja, hogy elsüti valaki, már ő sem bír magával és neki is ki kell próbálni.

Én 1 órája engedtem be a házba szegényt.

2017. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak a kutyásokr, többnyire senkire és semmire nincsenek tekintettel.
2017. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

A kutyások miért nincsenek tekintettel, miért nem szedi össze sok kközülük az ebe végtermékét?

A többség azt várja el, hogy mindenki más tekintettel legyen rájuk.

(nem kérek támadásat, nincs kutyám!)

2017. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

A petárda évek óta tilos.

Amit te hallasz az tüzijáték :)


Az 1. és a 2. osztályba tartozó termékek egész évben használhatók, tárolhatók és vásárolhatók, ezért csak abban az esetben kell visszavinni a forgalmazónak, ha az hibás. A fel nem használt 1-es és 2-es osztályba tartozó pirotechnikai eszközöket az év során akár egy kisebb ünnep során is felhasználhatjuk.


A 3. osztályba tartozó pirotechnikai eszközök használata csakis december 31-én 18 órától január 1-jén 6 óráig engedélyezett. A fel nem használt, vagy hibás tűzijátékot legkésőbb január 5-én 24 óráig van lehetőség visszavinni a forgalmazóhoz.



Érdekes csak a magyarok csinálnak ekkora felhajtást egy flex vagy egy építkezés sokkal hangosabb tud lenni. Csak eben az országban semmit sem lehet a sok idióta miatt (gondolok itt a nem rendeltetésszerűen használt tüzijátékra, vagy az idiótákra akik emberekre, állatokra dobálják


Ha Aug 20 ra nem panaszkodnak akkor erre sem kéne itt csak 20-30m es bombákról beszélünk a 100-150mmes aug20.-aival ellentétben.


Békés újévet mindenkinek! :)

Üdv egy pirotechnikus.

2017. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20-30mm*
2017. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
#3: Kevered a szezont a fazonnal. Én például falun élek, itt nem nagy divat a kutyasétáltatás. A petárdázás viszont igen, sőt az is, hogy bedobálják kutyás udvaokba, mert az olyan vicces. Vakítottak már így kutyákat, de az itteni kérdések között is találsz érdekeset. A kérdésfeltevő egyik kutyáját, konkrétan megölték petárdával.
2017. dec. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk, ez nem is csak a kutyákról szól, inkább az emberi primitívségről. Sokan azt is szórakoztatónak tartják, hogy kocsiból, emberek közé dobják, vagy éppen busz álá, stb. Mert az is majdnem olyan vicces, mint kutyákra dobalni.
2017. dec. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
4-es te hol.élsz? RENGETEGEN petárdáznak, hiába tilos. Aki akarja beszerzi.
2018. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, na látod pontosan, ha betiltják a tüzijátékot ugyanúgy beszerzik :D

Tehát felesleges idegeskedés a kutyások részéről

2018. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kecske.9000 ***** válasza:

Én ha dobálom, lakott területen kívülre megyek. Sajnos nem mindenki csinálja óvatosan és másokra tekintettel.

Üdv, egy másokra tenkintettel lévő petárdázó

2018. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!