Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti milyen jellegű/mennyi...

Ti milyen jellegű/mennyi tűzijátékkal készültök Szilveszterre?

Figyelt kérdés

Privát üzenetben is jöhetnek a válaszok, hogy bizonyos rosszindulatú, irigy személyek ne pontozzák le azokat, akik szeretik a pirotechnikát. A kutyádat zárd biztonságos helyre, nekem is van, az ágyon TV-zik olyankor.

:-) ☺



2018. dec. 7. 17:49
1 2
 11/17 Lazy Lover ***** válasza:
59%
Rpg 7 kézigránát s 400 :-D
2018. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Persze persze tudjuk, hülye, igen igen, idióta, aha, ja vadállat, igen, azt is tudjuk hogy huligánok, ja meg birka, el ne felejtsük hogy hülye, ja és mondtam már hogy idióta?

Hagyjuk már.. aki ellene van annak mindegy mit mondasz, használhatod normálisan, hülyén, szilveszterkor, júliusban, lehetsz 10 vagy 40 éves, hülye vagy és kész.. a saját véleményüket és szokásaikat sérthetetlen tökéletességként kezelik, ami annak ellent mond, az szar, a személy hülye vagy épp idióta, gyökér, és természetesen ők mindig kulturáltabban szórakoztak. Ezt már ismerjük .. (igen, #1&5&6, mert a lőfegyver aztán qva hasznos dolog, mondhatom, mert a háború meg az egymás gyilkolása az mind mind remek és tiszteletre méltó..)


A másik, hogy nyilván ja, nincs időkorlát... És Magyarországon mint minden más az is szarul van megcsinálva... A petárdát be kellett tiltani, az fontos (mert a 0,2g hatóanyag leviszi a kezed tőből...arra azért vigyázni kell :D ), de tűzijáték az mehet egész évben... Na... Ezt az egyet én sem szeretem.. legyünk tekintettel a háziállatokra.. meg a gazdikra, és máskor max külterületen, de inkább ne..

Viszont a szilveszter az szerintem pont az az ünnep, amikor az a réteg, aki szereti a tűzijátékot, amibe én is tartozom, szórakozik egy kicsit. És aki egyetlen éjszaka miatt is a vergődik, meg mutogat a másikra, az meg is érdemli...

Na mindegy, ennyit a személyes véleményemről.


Hogy mit vettem: még semmit. Mivel bezárt egy csomó jó online bolt (pl bombashop) így a netes rendelés nem jöhetett szóba. Szlovákiában szeretnék venni sima vetőcsövest 40-45mm-es, néhány rakétát, meg telepet.

Ezen kívül van itthon egy doboz kb 2 éve tele ilyen apró egész évben tartható szarokkal, mint színes földön forgó, meg sikoly, meg lepke, és hasonló hülyeségek, ezeket lassan jó lenne elhasználni.

Szerintem ennyi lesz, és mivel van más programom is, nem is tudnék többet elhasználni .. :)

2018. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Házi készítésű mint minden évben.Vagy komolyabb Lengyel főleg F3-F4 cuccok.Ezek érik meg igazán.Másodsorban hazaiban az F3 kategória.De ami nálunk van ez gyenge utánzata egy jó durrogtatásnak.Minőségi petárdák,pár db minőségi 75 vagy 150mm rakétával egész más durrogtatni mint ezekkel a piti vackokkal.
2018. dec. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én felgyújtom a házat! 4 emeletes társasház.az lesz ám a tüzijáték!
2018. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
78%

Engem aztán nem érdekel ha lepontoznak. :)


Az én készletem:


- 1 Big bang telep

- 1 cs. 48 mm air bomb

- Toy Collection

- Mount Vesuvius

Pluszban maradt még tavalyról.


Boldog Új évet kívánok!

2021. dec. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Meggyújtok egy csillagszórót.
2021. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
Van minden, telepek, rakéták, római gyertyák, vetőcsövesek, zümi, vulkán, petárda stb
2021. dec. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!