Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Más is egyedül tölti a szilves...

Más is egyedül tölti a szilvesztert? Mit fogtok csinálni?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és kb 16 éves koromban voltam itthon szilveszterkor, akkor is családdal. A szülök elmennek bulizni, a barátnőim pasiznak, vagy babáznak, a baráti társaságból lemorzsolódtam, a pasival akivel most alakul valami, pedig még túl friss, hogy kettesben legyünk és nem is egy városban lakunk.


Koccimtsak majd magammal éjfélkor? :)

Néztem a tévémüsort de nem lesz semmi nézhető.


2018. dec. 29. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
pezsgőzgetek, borozgatom, virslit főzök meg lencsét aztán gépezek hajnalig majd filmezek amíg bealszom
2018. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
Én le szoktam akasztani egy szintén egyedül lévő nőt és átkeféljük magunkat az új évbe. :)
2018. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az lesz a legnagyobb öröm, ha Édesanyám mégiscsak felgyógyul - a korai elhalálozása helyett! (Még csak 64 éves...) Egyelőre kórházban gyógyulgat 1 teljes hónapja.


Hihetetlennek érzem, hogy apránként talán mégiscsak kezd beérni az Emberfelettinek érzett Erőfeszítéseim eredménye!


Annyiszor voltam már a "teljes feladás" küszöbén az elmúlt 12 év alatt, hogy nem győzök visszafelé nézni a múltba...

2018. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

10-es: még nagyon friss a dolog, és félek hülyén jönne ki, ha felhivnám magamhoz.

Egyébként nem szeret bulizni, szilveszterkor is filmezik, aztán alszik :)

2018. dec. 29. 20:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Pasi létemre én is utálok bulizni,inkább összebújnék egy lánnyal és megnézném a kedvenc romantikus filmeimet..
2018. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hahó! Én is kutyás vagyok, és vele leszek itthon. Tök jó lesz 😂

Máshol írtam már, hogy mindenórás terhes vagyok és a párom dolgozik az éjjel.

En amúgy is szeretem a magányos estéket.k sokat éltem egyedül, ez picit nosztalgia is lesz, olvasgatok, dolgozom a gépemen, nem főzök és nem takarítok napközben, legfeljebv varrok.

Kutyussal már nagyon rég szilvesztereztem, még mielőtt anno elköltöztem otthonról.

2018. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

van valaki itt, aki otthon egyedül tölti és magányos? ez életem első ilyen szilvesztere, és jobban megvisel, mint gondoltam...

26n

2018. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hát ez is eltelt.

Jól elvoltam, filmeztem, forralt borozgattam, meg eperbort kortyolgattam, csipszeztem, filmeztem.

Féltem tőle, de nagyon jó volt :) nem kellett azon parázni, hogy mit vegyek fel, smink, stb :)

Még a végén idén is itthon szeretnék majd lenni.


BÚÉK

2019. jan. 1. 12:03
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Boldog ujevet!!!
2019. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Áldott Új Esztendőt - és Minden elképzelhető Földi Jót hozzá!


Köszönöm szépen a privát felajánlást a betegek önkéntes szolgálatával kapcsolatban.


Igazán nemes gesztus ebben az egyre inkább Emberséget, Törődést, Odafigyelést nélkülözni kényszerülő "ultramodern" Világunkban...


Ui: sajnos, még vallási körökben is gyakori tud lenni a Kirekesztő, Megkülönböztető, Megbélyegző bánásmód - az utóbbi jó néhány évem tapasztalataként.


Üdv: 44/N

2019. jan. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!