Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Férjem 40 éves lesz. Ti mit...

Férjem 40 éves lesz. Ti mit adatok ajándékba? Repülés, ugrásos, vezetésre, szabaduló játékos ajándék kilőve.

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha semmire sincs szuksege akkor esetleg valami kiruccanás strand etterem :) meg sutnek neki egy tortat. :)
2019. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%

Meglepetés, vagy nem meglepetés buli. Család, barátok, ismerősök. Jöjjön mindenki és ünnepeljetek együtt. Díszítsd fel a lakást, házat 40-es témában. Legyen szép nagy torta.

Hobbija van? Élmény ajándék akkor is kilőve, ha nem extrém?

2019. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%

Mi a férjemmel a 40-ik születésnapján a karib tengernél leszünl. Ez az ö kívánsága.

Megnéztem mit lehet csinálni ott és kap egy sikloernyö ugrást ajándékba a hegyröl le, a tengerpartra. Ez meglepi lesz. Már ugrott többször, de ez azért totál más lesz mert a karibtengernél ilyet még nem csinált.


Mondjuk kérdezd meg a férjedet, lehet a legnagyobb vágya veled tölteni pár napot. Az én férjemnek ez volt a vágya végre megint csak kettesben(gyerekek nélkül) 2 hetet nyaralni.

2019. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Szerintem a "szabaduló játékos ajándék, kilőve" az jó lesz :D
2019. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
62%
Egy barátnőd, unhatja már a banánod rendesen.
2019. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi infóból semmit.
2019. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Akik meg bunkóztak, azokat végtelenül sajnálom, hogy ilyen feszültek vagytok, hogy beszólogatással vezették le a gondjaitokat.

2019. aug. 15. 21:10
 18/20 anonim válasza:
54%

Nyaralás,wellness,túlélő tábor,

airsoft,színház,mozi,motor,kerékpár,ps4,drón,fényképező,

telefon,kutya..stb..

Bár kinek, milyen a beállítottsága... mi a hobbija?

/ hogy állsz anyagilag../

Ettől függ minden,ahogy a férjecském megjegyezte :-)

2019. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
53%
Mi hosszú nyelű cipőkanalat vettünk a barátunknak viccből, mondván hogy már úgyse tud lehajolni. :)
2019. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kokohoho válasza:

Még magamnak sem tudnék ajándékot venni, mert ha valamire vágyom, azt megveszem akkor, mikor vágyom rá,,,,, ha van szülinapom, ha sem. Nekem a szülinap csak egy nap, ami után egyel többet kell mondani mint addig, ha megkérdezik, hogy "hány éves vagy?". Még ez sem mindég szokott pontosra sikerülni, ezért a legtöbbször csak annyit mondok, hogy 67-ben születtem".

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, vegyél valami olyasmit, amiről úgy gondolja, hogy nincs rá semmi szüksége, de te tudod, hogy mégis jó érzéssel fogja kézbe venni, átélni, kerülgetni.....

2019. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!