Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adhatna ajándékba?

Mit adhatna ajándékba?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, a húgom 14 lesz. Az apukánk meglepetés szülinapi bulija szombaton lesz.A 45. Én már tudom, hogy mit adok neki, viszont a húgom nem..


Próbáltam neki ötleteket adni, de nem jut eszembe nagyjából semmi..


Tudnátok segíteni neki?



2019. aug. 14. 11:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
59%
Egy pozitív terhességi tesztet. Aztán mikor a szívroham elmúlott, akkor mondja meg hogy csak vicceltem.
2019. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismeri a saját apját? Ciki... Mondanám, hogy vegyen neki egy üveg márkás bort, vagy valami italt, de nagy öröm nem lesz, ha mondjuk antialkoholista....
2019. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ismeri, de mivel kiskorú, a bor nem jöhet szóba... Azt amúgy én adok neki. Nekem csak a nevelőapám, de mindig apának hívtam. Olyan mintha a vérszerinti lenne. A tesóm is csak fél tesóm.


A lényeg az, hogy ismeri, de nincs ötlete.

Én is ismerem, de nekem is csak ez jutott eszembe. 🤔

2019. aug. 14. 14:23
 4/11 anonim válasza:
A terhességi teszt miért nem jó?
2019. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert nagyon beteg! Meg nem lesz pozitív magától! És amúgy is! Ha 16 lenne, akkor TALÁN poén lenne, de így nem.
2019. aug. 14. 17:10
 6/11 anonim válasza:
Én több apró ehető dolgot szoktam venni, ha nem jut eszembe semmi más. Ha az illető férfi, akkor csak sósat, nőnek édeset is. Például sós/sajtos aprósütiket, mogyorót, mini snack kolbászt, stb. Az egészet ízlésesen becsomagolom, saját kezűleg rápingálok valamilyen díszes szöveget, és kész is.
2019. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Illetve ha ismeritek az étkezési szokásait, pl. milyen fűszereket szokott fogyasztani, mustárt, tormát stb, akkor vehettek valamilyen speciális készítésűt, pl. mustárból vannak maggal kevertek.
2019. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük a tippet! 😊
2019. aug. 15. 00:44
 9/11 anonim válasza:

Szeret olvasni? Gépezni?

Én az apámnak, csokoládét és egy kerékpárt adtam, mivel nem volt neki min mennie (nincs jogsia). A húgod adhatna neki esetleg festményt, ha szereti a művészetet, vagy valamilyenn használati tárgy, ami hiányzik neki.

2019. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szeret olvasni, meg fényképezni. De a fényképezés hét megvan mindene. Könyvet még nem tudjuk, hogy milyet szeret.
2019. aug. 15. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!