Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Mit adhatna ajándékba?

Én 21 éves vagyok, a húgom 14 lesz. Az apukánk meglepetés szülinapi bulija szombaton lesz.A 45. Én már tudom, hogy mit adok neki, viszont a húgom nem..

Próbáltam neki ötleteket adni, de nem jut eszembe nagyjából semmi..

Tudnátok segíteni neki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: apa, születésnap, ajándék, testvér

aug. 14. 11:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Egy pozitív terhességi tesztet. Aztán mikor a szívroham elmúlott, akkor mondja meg hogy csak vicceltem.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont aug. 14. 11:26 Privát üzenet
Nem ismeri a saját apját? Ciki... Mondanám, hogy vegyen neki egy üveg márkás bort, vagy valami italt, de nagy öröm nem lesz, ha mondjuk antialkoholista....

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont aug. 14. 11:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ismeri, de mivel kiskorú, a bor nem jöhet szóba... Azt amúgy én adok neki. Nekem csak a nevelőapám, de mindig apának hívtam. Olyan mintha a vérszerinti lenne. A tesóm is csak fél tesóm.

A lényeg az, hogy ismeri, de nincs ötlete.

Én is ismerem, de nekem is csak ez jutott eszembe. 🤔

# 3/11Időpont aug. 14. 14:23 Privát üzenet
A terhességi teszt miért nem jó?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont aug. 14. 15:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert nagyon beteg! Meg nem lesz pozitív magától! És amúgy is! Ha 16 lenne, akkor TALÁN poén lenne, de így nem.

# 5/11Időpont aug. 14. 17:10 Privát üzenet
Én több apró ehető dolgot szoktam venni, ha nem jut eszembe semmi más. Ha az illető férfi, akkor csak sósat, nőnek édeset is. Például sós/sajtos aprósütiket, mogyorót, mini snack kolbászt, stb. Az egészet ízlésesen becsomagolom, saját kezűleg rápingálok valamilyen díszes szöveget, és kész is.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont aug. 14. 23:05 Privát üzenet
Illetve ha ismeritek az étkezési szokásait, pl. milyen fűszereket szokott fogyasztani, mustárt, tormát stb, akkor vehettek valamilyen speciális készítésűt, pl. mustárból vannak maggal kevertek.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont aug. 14. 23:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönjük a tippet! 😊

# 8/11Időpont aug. 15. 00:44 Privát üzenet

Szeret olvasni? Gépezni?

Én az apámnak, csokoládét és egy kerékpárt adtam, mivel nem volt neki min mennie (nincs jogsia). A húgod adhatna neki esetleg festményt, ha szereti a művészetet, vagy valamilyenn használati tárgy, ami hiányzik neki.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont aug. 15. 11:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szeret olvasni, meg fényképezni. De a fényképezés hét megvan mindene. Könyvet még nem tudjuk, hogy milyet szeret.

# 10/11Időpont aug. 15. 11:58 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megengednétek, hogy a 16 év körüli lányotok 45 ezer Forint körüli értékben vegyen telefont a zsebpénzéből? (amit ajándékba kapott)
Szerintetek sem normális, hogy anyám kiakadt és balhézott, amiért 21 évesen AJÁNDÉKBA vettem egy üveg likőrt egyik ismerősöm születésnapjára?
Ajándékba adott pénz vissza kérhető?
Mit tehetek ha szeretném vissza venni, gyermekeimtől az ajándékba adott tulajdon jogomat? Érdemtelenné váltak.
Nektek rosszul esne ha nem egy hiper-szuper laptopot kapnátok ajándékba a gyereketektől?
Egy felnőtt mit adhatna ajándékba a párjának, amit ő készít, nem gyerekes, könnyű elkészíteni és nem kerül szinte semmibe?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!