Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Te minden Facebook ismerősödet...

Te minden Facebook ismerősödet felköszöntesz születésnapján?

Figyelt kérdés

Függetlenül attól hogy ő felköszöntött-e vagy sem?

Mert én néha úgy érzem, hogy nálam ez néha egyoldalú. Előfordul, hogy én minden évben írok egy adott személynek, ő pedig sose.Benneteket ez nem szokott zavarni? Ilyenkor az van bennem, hogy aki nekem írt, annak én is írok. Vagy talán én lennék túl makacs? Nem kellene ezzel foglalkoznom?



2020. jan. 10. 19:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Én abból a generációból vagyok, amelyiket ez a Facebook-os köszöntgetés már nem igazán érdekel. (2001-ben születtem).

Tavaly 3 darab felköszöntést kaptam. (nem írja ki a FB). Egy sablon szöveges képet az egyik nagynénémtől, egy gázképest az egyik barátnőmtől, meg egy sima szövegest már nem is tudom kitől.


A gázképesben még azért volt munka, mert az elmúlt 2 év idióta képeit, nem fél perc volt összeszedni, de egy sima ,,Boldog szülinapot"-ost nem tudok értékelni. Pláne, ha csak azért is kapom azokat tucatszámra, mert a FB kijelzi, s csak rá kell kattintani...

2020. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!