Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Hogy adjak a legjobb barátnőmnek pénzt?

Most gyűjt egy korcsolyára, amit nagyon szeretne, és ebbe szeretnék besegíteni (sajnos megvenni nem tudom, az nekem drága). Hogy tudnám ilyen kis ajándékba csomagolni, ami kis aranyos, stb? Nem szeretném csak úgy vagy borítékban, stb adni.

febr. 18. 18:47  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Illetve torta nem lesz, ha valaki javasolná azt a tortába rejtős ötletet (az amúgy se igazán tetszik).

# 1/6Időpont febr. 18. 18:49 Privát üzenet

Mi volt, hogy nászandékba adott pénzt olyan dobozkába tettük, ami marha trükkös, neü egyszerű rájönni, hogy kell kinyitni. Talán a netről rendeltük a dobozt. Persze az fontos, hogy te mindebképpen tudd, hogyan is nyílik. :D Meg persze ez csak akkor lesz vicces, ha a barátnőd szereti és értékeli az ilyen kihívásokat, nem mindenki ilyen.

Amúgy meg: ha veszel bármilyen jelképes ajándékot, pl. csokit, annak a csomagolásába is belecsúsztathatod. Ez persze nem túl kreatív, de a sima borítékos verziónál jobb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 18. 19:54 Privát üzenet
Dobozba, amit koris képpel csomagolsz be.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 18. 21:37 Privát üzenet
Csomagold be egy dobozba, azt egy még nagyobb dobozba és így tovább, a végén egy bazi nagy dobozt adj neki :)

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 18. 22:12 Privát üzenet

[link]

ha van kézügyességed és időd, akkor én ilyet készítenék vagy valami hasonló kreatív hajtogatást.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 19. 11:51 Privát üzenet

[link]

Én néha így adok pénzt a barátnőimnek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 19. 13:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátnőmnek most lesz pár nap múlva a szülinapja (16 lesz), mit vegyek neki?
Barátnőmnek nemsokára lesz a 18. szülinapja és mivel már több mint 10 éve vagyunk jóban arra gondoltam összeállítok egy scrapbookot/albumot rólunk. Szerintetek mit tegyek bele?
Milyen ajándékot adjak a legjobb barátnőmnek szülinapjára?
Helo mindenkinek! A legjobb barátnőmnek most lesz a szülinapja és nem tudom mit vegyek neki. Imádja a rózsaszínt, mindene olyan ezért sem tudom mit adjak neki. Ti mit vennétek...
Milyen meglepetés bulit szervezzek a legjobb barátnőmnek?
Mit adjak a legjobb barátnőmnek születésnapjára?

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!