Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogy adjak a legjobb barátnőmn...

Hogy adjak a legjobb barátnőmnek pénzt?

Figyelt kérdés
Most gyűjt egy korcsolyára, amit nagyon szeretne, és ebbe szeretnék besegíteni (sajnos megvenni nem tudom, az nekem drága). Hogy tudnám ilyen kis ajándékba csomagolni, ami kis aranyos, stb? Nem szeretném csak úgy vagy borítékban, stb adni.
2020. febr. 18. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve torta nem lesz, ha valaki javasolná azt a tortába rejtős ötletet (az amúgy se igazán tetszik).
2020. febr. 18. 18:49
 2/6 anonim válasza:
100%

Mi volt, hogy nászandékba adott pénzt olyan dobozkába tettük, ami marha trükkös, neü egyszerű rájönni, hogy kell kinyitni. Talán a netről rendeltük a dobozt. Persze az fontos, hogy te mindebképpen tudd, hogyan is nyílik. :D Meg persze ez csak akkor lesz vicces, ha a barátnőd szereti és értékeli az ilyen kihívásokat, nem mindenki ilyen.

Amúgy meg: ha veszel bármilyen jelképes ajándékot, pl. csokit, annak a csomagolásába is belecsúsztathatod. Ez persze nem túl kreatív, de a sima borítékos verziónál jobb.

2020. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Dobozba, amit koris képpel csomagolsz be.
2020. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Csomagold be egy dobozba, azt egy még nagyobb dobozba és így tovább, a végén egy bazi nagy dobozt adj neki :)
2020. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

[link]

ha van kézügyességed és időd, akkor én ilyet készítenék vagy valami hasonló kreatív hajtogatást.

2020. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

[link]


Én néha így adok pénzt a barátnőimnek.

2020. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!