Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szuletésnapra egy 6 puttonyos...

Szuletésnapra egy 6 puttonyos Tokaji? Jo ajándék?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha szereti a 6 puttonyos aszút. Ittam már párszor, nem éri meg az árát, nekem nem jött be. Tudd meg, mit szeret és abból vegyél neki valami különlegesebbet.
2020. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Italokat én nem tekintem ajándéknak. Sem adni nem szoktam, sem kapni nem szeretem. Persze a gesztusnak örülök, megköszönöm, de nem a bort, hanem azt, hogy gondoltak rám.

Ha hivatalos vagyok születésnapra, névnapra, bármi más családi eseményre, akkor viszek bort, akár Tokait is. De ez ízlés kérdése.

2020. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2020. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Számomra tökéletes lenne, de még jobb a Tokaji Fordítás, amit sokan nem ismernek. Egy fokkal lazább bor, mint az aszú, mivel az aszúszemek már kipréselt állapotban mennek bele, így inkább csak aromát ad neki, és kevésbé cukros.

Azért jobb ajándéknak, mert aszúja mindenkinek van otthon, aki szereti.

2020. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!