Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ez jó ajándék lehet?

Ez jó ajándék lehet?

Figyelt kérdés

28.-eves lesz a barátom, arra gondoltam, hogy egy képet előhivatok kettonkrol, bekereteztetem...és ez lenne az ajándék.

Hamarosan már fel éve vagyunk együtt.

Igazából tudom, hogy leginkább miknek örülne, de azokat nem engedhetem meg anyagilag.

(Motor, írótanfolyam, stb

..)

Nem lenne túl sok? Mit gondoltok?


2020. ápr. 26. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki, bármennyire is szeretjük egymást. Nek akarnék ilyen képet kitenni a szobám falára.
2020. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a sráctól függ


nekem barátom kitette a képeket, amikor kapott tőlem, bár ő most 21 éves, szóval fiatalabb is

2020. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez szerintem se jó. Én ugyan nő vagyok, és imádom a párom, sőt a közös képeinket is szívesen megnézem időnként a telefonomban, de egyáltalán nem örülnék egy bekeretezett képnek. És szerintem a férfiak többsége meg pláne nem.

(És nem, nem kell drága ajándék, az egyik legnagyobb örömet okozó ajándékom kb ezer forint értékű volt.)

Inkább vegyél neki valami élményt, ha most konkrétumot nem is tudsz, akkor csinálj egy kupont, amit majd beváltotok. Valami különlegesebb ital, édesség, te ismered, mit szeret.

2020. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Ha 15 eves lennek tetszene raadasul en no vagyok.

Szerintem jobban orulne egy ruhanak mint ennek.

2020. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
74%

Csinalj neki vacsit, szexi ruci estere plusz valami aprosag egy polo stb.

A kepet szerintem felejtsd el.

2020. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval értek egyet. A férfiak nem igazán szeretik a szentimentális dolgokat, sokkal racionálisabb a természetük. Értem, hogy nem akarod magad nagy költségekbe verni, de hidd el ennek nem örülne. Lepd meg őt inkább magaddal, sokkal jobban fogja értékelni.
2020. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max valentin napra vagy évfordulóra tartom jónak a páros ajándékokat. Csatlakozom az előzőekhez főzz vagy süss neki valamit. Egy adag muffin olcsó gyors és finom, ha édes szájú imádni fog
2020. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen nekem sem kéne, pedig nő vagyok.


Úgy vagyok vele, hogy kinyomtatni egy képet és betenni egy üveges fakeretbe... Hát arra én is képes vagyok, köszi. :D


A stb.-t nem akarnád amúgy kifejteni? Mert pont abbam van a lényeg, lenne valami támsztékunkon az ötleteléshez.


Író tanfolyam? Tehát szeret írni? Akkor füzet és toll! Nem baj, ha gépen szeret inkább írni, füzete és tolla minden írópalántának van, aki komolyan veszi.


Tollból valami "letisztultat", elegánsat vennék vagy valami különleges mintájút. Füzetből olyant, aminek a borítója olyan bőr hatású vagy olyant, amit én kitudnék dekorálni. (De nem közös fotóval.😆) Az utóbbi talán jobb is.

2020. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem ez nem igazi ajándék. Kb. egy célzás, hogy tedd ki, hogy egy pár vagyunk. Ez inkább annak ajándék, aki adja :D

Persze, biztosan van, aki szereti. De én úgy gondolom, hogy aki szeretne kitenni közös képet, az tesz ki egyébként is, nem várja meg, hogy ajándékba kapjon ilyet.

Ez nekem a közös képes bögre, kulcstartó, stb. kategória. Ez akkor jó, ha közösen csináljátok meg, mert szeretnétek. Így olyan kényszer, hogy kaptam, ki kell tenni.


Én elhívnám sütizni a kedvenc cukrászdájába. Vagy ha most lesz, amíg nem lehet menni, akkor vinnék neki sütit, vagy sütnék. De kisebb ajándék lehet egy póló pl.

2020. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!