Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Pia helyett ajándékot vittem...

Pia helyett ajándékot vittem majd megszólt, hogy nem hívtam meg egy sörre? /N

Figyelt kérdés

Szülinapi kocsmás tali kb 10 fővel. A pasasnak egyedül én vittem ajándékot, náluk nem szokás ez csak meghívják egymást egy italra. (bár tetszett neki, hogy ajándékkal készültem) Nos, mivel így is fizettek neki pár kört én már nem hívtam meg, pláne, hogy én ajándékkal készültem. Kesőbb finoman viccelődve közölte, hogy nem kapott tőlem sört. Szerintetek jogos volt ez részéről?


Most megint lesz egy hasonló szülinapi, ott is ajándékkal készülök (más a társaság) jobban teszem ha ajándék mellé még meghívom az urat egy italra?



2020. jún. 14. 08:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Társaságtól függ.
2020. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt jogos. Bunkó volt.
2020. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én visszakértem volna az ajándékot, utána pedig meghívtam volna egy sörre.

Hálátlan. 😤

2020. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus nem örül annak ami van hanem akar eset. Szinte mindenki ilyen. Ahelyett hogy értékelné amit kapott, azt teszi szóvá hogy mit nem... És 6 év alatt se lehet kinevelni az emberből.
2020. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

csak viccelt

Nő létedre meg ne te fizess, a nők nem szoktak fizetni, őket szokták meghivni egy italra

2020. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Hát ez van, vannak pasik, akiknek fontosabb a sör mint egy nő... én nem foglalkoznék az ilyenekkel... ja... nem is teszem :)
2020. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Eh csak azért mert szülinapom van se fizessék már a piámat.

Aki így áll hozzá már bajok vannak. Pláne ha még ajándékot is kapott.

/F

2020. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tahó. Viszont ha megint hasonló társasággal mész ünnepelni, akkor inkább ne vigyél ajándékot. Vagy sör vagy ajándék. Ha ott ez a szokás, hogy meghívják egymást, akkor tedd te is ezt. Lehet, hogy az ajándékot a másik sem fogja értékelni, csak várja, hogy fizesd ki a piáját.
2020. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bunkó volt tőle !

Valljuk be egy ajándékra sokkal több időt kell fordítani mint arra hogy valakit meg hívj egy sörre 🙄,szóval te sokkal többet tettél érte mint a többiek ő meg szemre hányást tesz érte...

2020. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És az ajándék maga, az valami személyre szóló volt, es ő értette is, hogy miért kapja, vagy csak valami random csecse becse?
2020. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!