Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ilyen esetben érdemes még...

Ilyen esetben érdemes még ajandékot adni vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem régen volt legjobb barátom szülinapja. És nem tudtunk akkor találkozni és még nem tudunk egészen augusztusig. Érdemes lenne 3 hónap késéssel meglepnem valamivel vagy nem nagyon szokták ekkora kihagyással?

2020. máj. 17. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak ha nagyon közeli barát
34 szavazat
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindenkinek jól esik, ha gondolnak rá! Bármikor!
2020. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem kötelező. Szerintem annak is örül, ha meghívod mondjuk egy sütire, vagy összevonjátok kettőtök szülinapja, és simán beültök együtt valahova...
2020. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én egyetlen barátomtól se várnám el, hogy megajándékozzon születésnapomra, három hónap késéssel meg pláne :) Ha ez szokás köztetek, és minden évben megtartjátok, akkor vehetsz neki valamit, de én szerintem annyiban hagynám.
2020. máj. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Apró ajándék adása az év bármely napján a figyelmesség és szeretet jele.

Szülinapi/névnapi ajándék elvárása anyagiasság.

Tudnia és megértenie kell, ajándékod miért nem akkor kapta.

Éreztetned kell, hogy a mostani ajándékozásoddal nem a "kötelezőt" pótolod, hanem azért teszed, mert számodra ő különleges,megajándékozásodra érdemesnek tartod, ez az 'érdem' pedig nincs naptári naphoz kötve.

A 'kis ajándékot kapsz, mert kicsire futja, ám szívből, szeretettel kapod' értékesebb, mint 'kapsz, mert ilyenkor szokás adni'.


Következik ebből, hogy adj ajándékot legjobb barátodnak anélkül, hogy kihangsúlyoznád, az az ilyen-olyan ok miatt elmaradt szülinapi ajándék.

2020. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon közeli barát akkor ajándékozd meg örülni fog neki , hogy te még így 3 hónap után sem felejtetted el!
2020. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!