Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mi a tökéletes...

Szerintetek mi a tökéletes ajándék egy 18 éves lánynak szülinapjára?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 20:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Te se írd le még véletlenül sem, hogy mi a hobbija, milyen az érdeklődési köre, mi az, amit nem szeret...
2020. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Mit szeretne? Milyen az ízlése? (Gondolok itt színre, illatra, stílusra, stb. stb.)


Milyen tárgyakra (vagy egyéb más dologra) szokott utalni egyébként a hétköznapokban?

2020. júl. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kaptam amit kértem, mint a többi szülinapomon. Nem kaptam semmi különlegeset (egy gyönyörű báli ruhát, barátomtól meg egy plüssmacit). Ami az adott személy érdeklődési köre, puhatolózd ki nála mit szeretne :)
2020. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Olvasni szeret nagyon, de gondoltam hogy azért a 18 éves szülinapjára nem kéne csak könyvet vegyek.
2020. júl. 6. 20:20
 5/32 anonim válasza:
45%
Kocsi.
2020. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást szeret még? Ékszerek, karóra? Azokból lehet elég szépeket venni, és maradandóak. De nem tudom, én például a 18. születésnapomra semmi extrát nem kértem, mert számomra az nem olyan jelentősségteljes. Mármint az se sokkal másabb, mint a többi. Szóval szerintem nem feltétlen baj, ha nem veszel neki semmi különlegeset. Vagy esetleg vehetsz neki néhány könyvet, és mellé pénzt adsz neki, amit költhet bármire, vagy csak szimplán félrerakhat. Mindenesetre, írd meg, hogy még az olvasás mellett miket szeret.
2020. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
18%
Kámaszutra könyv vagyvegyeb szex temaju ha mat ugyis nagykoru letz.
2020. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vegyél neki legalább két könyvet, hozzá egy könyv(vagy egyéb vásárlási) utalványt.

Valami olvasáshoz illő "piát".

Vagy én azt vettem észre, hogy aki nagyon szeret olvasni, az szereti a teát/kávét. Akkor tudnál valami szép bögrét, meg teát/kv-t venni neki.


Valami kisebb plüss.

Nem tudom, hogy rokoni v baráti viszonyba vagytok, ha rokoniba, akkor adhatsz neki pénzt.


Kedvenc könyvéről valamilyen fan terméket(pulcsi, póló akármi).

2020. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Könyv vagy könyvutalvány, és abból olyat vesz, amilyet akar. Mondjuk adsz neki 10-ért egy utalványt (abból nagyon max 3 könyv fér bele, de inkább 2) plusz mellé valami bonbont.

Sokan olyan nagy dolognak akarják, hogy legyen egy 18. szülinap, közben meg amúgy semmi más nincs benne, nem történik semmi hű de nagy dolog.

2020. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
100%
Azért azt sem ártana tudni, hogy a lányod, barátnőd vagy a szomszédod.
2020. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!