Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot adhatnêk...

Milyen ajándékot adhatnêk páromnak(21-22F)?

Figyelt kérdés
Nem voltam most diákmunkán igy nincs sok pénzem szüleimtől sosem szerettem kérni. Jó a kézügyességem (nem kérem a vicceket) de tanácstalan vagyok pedig tudom miket szeret. 18L

2020. júl. 29. 13:38
 1/9 anonim válasza:
Én filmes/sorozatos relikviát! Egy vacsorát (étteremben)! Bowling vagy élmény...
2020. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mintha olyan régimódi lennék de páromat zavarná hogy a nő fizetne 😅
2020. júl. 29. 22:01
 3/9 A kérdező kommentje:
(Étterem)
2020. júl. 29. 22:01
 4/9 anonim válasza:
0%
Akkor gépes/konzolos játék! Te ismered!
2020. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi időd van az eseményig, a kézügyességed mit takar (nem mindegy, hogy horgolsz, vagy gyöngyözöl, esetleg rajzolsz), mi az ami őt érdekli, és egyáltalán mennyit tudsz fordítani az ajándékra?
2020. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2. Hónapom kb. Rajzolok figurákat csinálok festek.

Az az alap pénz van ra

2020. júl. 30. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Festeni neki egy egyedi pólóra, a kedvenc dolgaiból? :) Milyen figurákat készítesz amúgy?
2020. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%
Az egyedi póló klassz ötlet, használati tárgy is lehet (úti kávésbögrétől, ha nagy kávés, általad díszített nyelű kalapácsig, ha barkácsbajnok...), tortát is csinálhatsz neki egyedi díszítéssel (akár pici kétszemélyes méretben is).
2020. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#7 a festék lekophat a pólóról mosásnál.

Inkább valami pólónyomtató céghez vinnék egy pólót, amire rányomtathatják pl. az életkorát (bár ezt érdemesebb kerek számmal csinálni, az mutatósabb), kedvenc focista, színész, a hobbijával kapcsolatban valami?

2020. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!