Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a páromnak születés...

Mit vegyek a páromnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Kissé tanácstalan vagyok, mert nehéz neki ajándékot venni, ráadásul mindene megvan neki, óra, pénztárca, és telefontok kizárva mert kapott már tőlem. Autókat szereti, van is neki egy, viszont most szeretne másikat, úgyhogy a mostaniba nem szeretnék már semmi kiegészítőt venni. Szeret gépezni, de már egeret is vettem neki, hangfalat meg ő vett, szóval ez is kilőve. A sütiket nem szereti, meg is kért, hogy ne süssek semmi sütit szülinapjára mivel úgysem fogja megenni mivel nem szereti.
2019. márc. 19. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2019. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Közös élmény? Mondjuk egy wellness hétvége együtt? Csináltass róla egy festményt vagy rajzot. Vagy egyedi címkés bor, amin a neve van.
2019. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
en páromnak ezeket adtam: drága pihe puha törülköző, szabadidő alsó, szürke szinben. akkor naptár a képeimmel, parfum
2019. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Szeresd! Ha szeretnéd, nem kérdeznél ilyet
2019. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a közös programokat egyetlen drága ajándék sem tudja felülmúlni.

Ha van konkrét olyan, amit tudod, hogy nagyon szeretne, akkor persze azzal nagyon meg tudod lepni. De ha már szinte minden számára hasznos dolog ki van lőve, felesleges gyarapítani a nem használható kacatok mennyiségét.

Egy közös élmény, kirándulás, wellness hétvége, csak kettesben eltölteni a születésnapot, ahol közös élmények érnek titeket néha sokkal jobban esik az embernek, mint egy méreg drága ajándék.

2019. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is az élményre szavazok. Attól függ mennyi kereted van rá. Ha kevesebb, akkor mozi, színház, koncert, dumaszìnhàz, szabadulòszoba, élmény festés, kalandpark... Ha kicsit több, akkor esetleg valamilyen utazás, wellness stb.

Amit tudod, hogy szívesen csinálna. Mi egy ideje élménnyel lepjuk meg egymást, sokkal maradandòbb, mint a tárgyi ajándék szerintem.

2019. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nokedliszaggatója van é?
2019. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de sajnos még mindig nem jutottam semmire, a közös élmény neki nem jó, mert szerinte az nem olyan ajándék. Olyat szeretne amit tud használni, de nem tudok semmi olyat venni neki, mert 2 dolgot is kitaláltam és azt mondta, hogy ne vegyek azt. Más meg nem jut eszembe mert mindene megvan.
2019. márc. 23. 18:34
 10/11 anonim ***** válasza:

És ha nyílt ajándék lenne? Megkérdezed, hogy mit kér pontosan és azt kapja. Oda a meglepetés, de legalább biztos olyat kap, amit használni is tud.

Amúgy meg a párod örüljön egy tábla csokinak is. Nem az ajándék a fontos hanem az, hogy gondoltak rá. Nem ajándék a közös élmény? Mert egy csavarhúzó készlet személyesebb...

2019. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!