Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek nővérem 18. szülina...

Mit vegyek nővérem 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Tényleg fogalmam sincs,mert eddig nem szoktunk ajándékokat venni egymásnak,de mivel 18 éves lesz így gondoltam adok neki valamit.

Nem szereti,ha sokat költenek rá,mert akkor úgymond bűntudata van és ezért is akadtam meg egy kicsit mert gondoltam,hogy szüleimmel összepotólunk és egy új telefont veszünk neki,ami tetszik neki.

Szereti az ilyen művészeti dolgokat,festmények stb. esetleg valamit ebből a kategóriából? Vagy direkt kérdezzem meg tőle,hogy mire vágyik?



2020. aug. 19. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szeret festeni/rajzolni?

Milyen állapotban van a telefonja? Régi? Mi a neve?

2020. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mivel azt írtad, hogy szereti a festményeket, művészeti dolgokat, szerintem tök jó ajándék lenne egy egyedi festmény. Vannak festők akik képről letudják mondjuk festeni a családotokat, esetleg kettőtöket vagy ilyesmi. És akkor ha elköltözik (vagy esetleg már elköltözött), ezt magával tudja vinni. Szerintem ez tök szép ajándék.
2020. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
25%
Egy vibrátort.
2020. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha van a környéketeken ilyen, egy élményt is ajándékozhatsz neki, mondjuk egy festőestet! Főleg, hogy azt mondod, szereti az ilyesmit.
2020. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen festős programok, ahol instrukciók segítségével megfesthet egy képet. Ez egy jó élmény és még az elkészült alkotást is hazaviheti, kirakhatja. Akár ketten is elmehettek, vannak helyek, ahol nagy vászonra közösen is lehet festeni.
2020. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Úgylátom a #4-el nagyon egyre gondoltunk :)

(#5)

2020. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
84%

diamond painting?

mutatom hogy milyen: [link]

2020. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is nagyon jó ez a festőélmény. Én voltam már egy ilyenen, nagyon tetszett. Esetleg menjetek mindketten. 🙂
2020. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊 Sajnos nem tudnám,hogy lenne ilyen a közelünkben,de utánanézek.
2020. aug. 19. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csaj es szeret akkor smink termék esetleg színes szemhejpuder paletta, vagy ha szereti a muveszetet akkor műveszi muzeumba elvinni közös progmam meg még cukrászdába vidd el.
2020. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!