Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit vegyek vagy...

Szerintetek mit vegyek vagy csináljak, A nővérem 21. szülinapjára? (többi lent)

Figyelt kérdés
A nővérem Pestre jár a Liszt Ferenc Zeneakadémiára, énekszakra, ez mellett muzsikál és a néptánc a hobbija.. Nem tudom mit adhatnék neki szülinapjára. Segítsetek kérlek! :)

2014. máj. 28. 19:21
 1/6 anonim válasza:
En olyan nyakláncot,füllbevalót (bizsut ha hord), vagy karláncot amin hangjegy van vagy attól függ milyen hangszeren játszik es olyan legye a lancon, vagy vegyél egy fehér pólót es szépen feketével rajzolsz neki hagjegyet ,kottát(ez legyne pl a hátulján) az elején meg egy lanyt rajzolj népviseletben persze nem kell pontosan csak szoknya meg fonott haj. Ha gitározik (emellett) vegyél neki pengetőt,vagy új húrt későbbre, csak mondd meg pontosan min jatszik!
2014. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jajj bocsánat ha énekszakra akkor felejtsd el a hangszereket! Félreolvastam
2014. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Éneklés mellett játszik hegedűn és zongorán.. :) a póló nem rossz ötlet, mert a bizsukat viszont nem hajlandó felvenni.. a füle sincs kilyukasztva :) de azért még segíthettek!! :)
2014. máj. 28. 22:11
 4/6 Szepieri válasza:
A matyodesign-t ismered? Szuperjó kis cég, eredeti Matyó hímzéssel ellátott ruhákat árulnak és nagyon szépek. Egy néptáncos-zeneiskolás tuti értékelni fogja. :)
2014. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előttem jól mondták, szerintem is jó ötlet ez a póló-dolog.

Nem muszáj pont bizsunak lennie, lehet mondjuk fémből is egy nyaklánc (medál) ami egy violinkulcsot ábrázol. Vagy gyöngysor, esetleg egy gyöngyből készült medál, valami bőrre felfűzve.

Vehetsz/varrhatsz neki táskát, vagy valami tarisznya-szerűt, népies mintával.

Esetleg hobbiboltban vehetsz kisüthető-gyurmát, és abból készítesz neki valamit például medált, kulcstartót, mágnest vagy kanalat népies mintával. (a kanálnál a nyelére gondoltam, valahogy így, mint itt az első kettő: [link]

Hát nagyjából ennyi ötletem van. Remélem segítettem!

2014. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, majd még kitalálom :)
2014. máj. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!