Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tegyek? Gyorsan kéne pénz.

Mit tegyek? Gyorsan kéne pénz.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 nap múlva van apukám születésnapja. Viszont a mi családunkban nincs zsebpénz és nem is diákmunkáztam. Viszont 17 évesen úgy gondolom mondjuk egy csokit és egy hűtőmágnest azért vehetnék neki. Tegnap a Balatonon voltunk, most épp hazafelé tartunk. A Balatonon sikerült limonádé árulással 500 Ft-t összeszedni. (Olyan helyen nyaraltunk, ahol a madár se jár.) Szóval veszek neki egy hűtőmágnest, mert azokat nagyon szereti, csinálok egy képes lapot és még azon gondolkodtam, hogy ha van egy fehér pólóm apa méretében, arra nyomtattattnék egy feliratot. Ez mennyibe kerülne? Melyik legyen inkább? Hűtőmágnes vagy póló?


2020. aug. 25. 09:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve nagyszülők adtak egyszer 500 Ft-t, mert segítettem nekik. Szóval jelen állás szerint 1000 Ft értékben vásárolhatok.
2020. aug. 25. 09:38
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem gáz, hogy ennyire görcsölsz, nalatok ilyen alap elvaras, hogy a gyerek vegyen ajandekot, rendes kereset nelkul?ilyen fontos kapni valamit?
2020. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs elvárás, de ha már egyszer 17 vagyok és simán lehetne pénzem akkor én úgy gondolom, hogy vehetek neki valamit. Nem görcsölök, de ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, ne engem szidj.
2020. aug. 25. 09:45
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg kérhetsz anyukádtól, hogy apukád ajándékára lesz, biztos szívesen ad, nem?

Nálunk se volt zsebpénz, diákmunkát nem engedték, úgyhogy ha pénz kellett, kértem. Ajándékra mindig adtak is.

2020. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

A pólót ajánlom.

Ha nem jönne ki a pénzedből, vedd meg közösen testvérrel, anyukáddal, nagyszülőkkel...

2020. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél neki egy csokit. Ez a nyomtatott pólós dolog tini kislány szint, mármint max az örülne neki, egy felnőtt férfi nem.
2020. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem tegnap megvalaszoltuk.
2020. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tegnap? Mi?
2020. aug. 25. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:
A torolt kerdesed. Ne jatsz a hulyet.
2020. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki tegnap kérdést a családi kapcsolatok kategóriában.
2020. aug. 25. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!