Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tegyek? Gyorsan kéne pénz.

Mit tegyek? Gyorsan kéne pénz.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 nap múlva van apukám születésnapja. Viszont a mi családunkban nincs zsebpénz és nem is diákmunkáztam. Viszont 17 évesen úgy gondolom mondjuk egy csokit és egy hűtőmágnest azért vehetnék neki. Tegnap a Balatonon voltunk, most épp hazafelé tartunk. A Balatonon sikerült limonádé árulással 500 Ft-t összeszedni. (Olyan helyen nyaraltunk, ahol a madár se jár.) Szóval veszek neki egy hűtőmágnest, mert azokat nagyon szereti, csinálok egy képes lapot és még azon gondolkodtam, hogy ha van egy fehér pólóm apa méretében, arra nyomtattattnék egy feliratot. Ez mennyibe kerülne? Melyik legyen inkább? Hűtőmágnes vagy póló?


2020. aug. 25. 09:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de 1000 Ft-ér ma már a boltokban a köszönésedet sem fogadják. Vagy kérsz a mamádtól, vagy gyakorlatilag semmit nem tudsz venni.
2020. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak van egy "szeretem, ha a feleségem elenged horgászni" feliratú pólója, és szívesen hordja, azt mondja szerencsét hoz neki. Szóval szerintem a póló jó ajándék, viszont 1000 Ft-ból nem hiszem, hogy ki fog jönni, talán 2500 Ft a pólófeliratozás, nem vagyok biztos benne. Esetleg ahogy fentebb is írták, add tesvérrel közösen, vagy kérj anyukádtól, nagyszülőktől, nagynéniktől, nagybácsiktól pénzt.
2020. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Akkor a tesómmal együtt adjuk. :)

2020. aug. 25. 10:39
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy tábla csoki sztem tökéletes és elég
2020. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!