Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha egy fiú barát nem köszönt...

Ha egy fiú barát nem köszönt fel a (18.) születésnapomon, akkor nem is érdekli?

Figyelt kérdés

Nem is vagyunk együtt, és nem is leszünk, van párom, előre leszögezem!:)

Másik országban él, szóval nem találkozunk életben, hogy erről eszébe juthatna, nem is beszélünk minden nap, de ő a legközelebbi fiú barátom.

A fiúk tényleg ilyen könnyen elfelejtik a szülinapokat?

Ráadásul ez a 18. születésnapom:(



2020. szept. 13. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Te köszöntötted?

Én kifejezetten nem szeretem ha felköszöntgetnek olyan 20 éves koromtól, ezért is szedtem le mindenhonnan nagyon mű dolognak tartom. Ha valaki azt mondja neked, hogy Boldog szülinapot akkor komolyna boldogabb leszel?

Én azokat köszöntöm fel akik engem is, az meg max 10 ember.

2020. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem biztos hogy nem érdekli, sok minden állhat a dolog mögött. Lehet hogy tényleg csak elfelejtette vagy elfoglalt volt vagy valami más.
2020. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neki öt nappal utánam van, még nem ismertük egymást a legutóbbinál:/
2020. szept. 14. 05:31
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem is ertem mit varsz, mit gurizzen ha ugyse lesz belole semmi
2020. szept. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most igazából miért fontos ez?

Nem az számít,hogy felköszönt-e születésnapodon,hanem az,hogy milyen veled az év többi napján.

2020. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mr.Q77 válasza:
77%

A pasik nagy részének (tisztelet a kivételnek) ezen információk (születésnap stb.) tárolására nincs igénye kapacitás.


Pl nekem mindig a húgom szolt hogy most lesz anyunak, apunak, mamának stb. születés/név napja. Most pedig a feleségem tartja észben :)


Ez egy pasinak pláne 18 év körül szerintem teljesen lényegtelen dolog pláne egy olyan valakivel kapcsolatban akivel sose találkozott és nem is fog. + közbe lett rendes barátnője is :)

2020. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán tudja?
2020. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

En pl nehezen jegyzem meg, meg anyamet se tudom. Nekem 9.11. Mindenki megjegyzi...

Am meg jol irjak, ha friemdzonban van miert erdekelned. Fiu lany baratsag nincs, csak onmegtartoztatas.

2020. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van aki számára teljesen lényegtelen a születésnap "intézménye" vagy egyszerűen csak viszolyog a formális, jópofavágást igénylő gesztusoktól, főleg akkor, ha éppen egy gondterhelt időszakban van.


Egy normális kapcsolat nem is az ilyeneken múlik. Kicsinyességre és nárcizmusra vall azt jegyzetelni, hogy ki köszöntött és ki nem.

2020. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A születés- és névnapi köszöntés teljesen irreális.

Egyik sem tőled függött, mikor következett be.

.

Tőled függetlenül akkor születtél, amikor - és azt a nevet használod, amit szüleid adtak neked.

2020. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!