Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Melyik ajándékot vegyem neki?

Melyik ajándékot vegyem neki?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek közeleg a szülinapja,


Azt találtam ki neki hogy az egyik közös képünk kinyomtatom poszterbe,vagy így belegondolva bögrébe..


Szóval van egy másik barátnőnk is ,ő vele is nagyon jóban van,ezért gondoltam hogy akkor 3unkról nyomtatok ki képet,csak ekkor eszembe jutott a 4. Barátnönk akit igazságtalanság lenne kihagyni de vele nincs közös képem


:/



2021. márc. 4. 18:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Lettek volna állatkeri képeim is csak azkkat a telom kitorolte talán kártyaleolvasóval megmenthetem őket
2021. márc. 4. 18:39
 2/8 A kérdező kommentje:

Igy csak téli képeim vannak amiben sapkában vagyunk :/


Az ő kedvenc évszaka meg a tavasz..

2021. márc. 4. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj kollázst.. egyáltalán nincs léped a 4. barátnővel? vagy csak úgy nincs kép amin 4esbe vagytok?
2021. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a helyedbe a neveiteket írnám akkor bögrére.. de igazából ez a te ajándékod lesz amit adsz a barátnődnek szülijére nem kell feltétlen másnak is rajta lenni.. Illetve a poszter is jó ötlet de akkor meg szerkesztenék az emlékeitekről képet és azt nyomtatnám ki.. és még valmai.. a 4. barátnőre vagy egyik barátnődre aki nem a szülinapos írj rá hogy meg van-e azaz állatkertes kép vagy van-e olyan kép amin 4esben vagytok.
2021. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Sajnos nincs róla,csak olyan van amin a sulin valami pályázaton fotózták a rajzával vagy ha valamit nyert de az meg fura lenne úgy


Szerintem csak közös képet nyomtatok hogy ne legyen igazságtalanság se meg semmi olyan...


#4

Igazából csak nekem voltak ,mert én fotóztam néha magunkat a többiek inkább az állatokat fotózták,van egy kép ami megmaradt mert egyszer hattérképnek állitottam és bent hagyta de azon csak a barátnőm táskája és a pingvinek vannak😂

2021. márc. 4. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki dobozt! Egy cipős dobozba bele teszed például a kedvenc csokiját, cukrát... Majd ragasztasz bele kartonlapokat arra képeket vagy írsz valamilyen szöveget.. Vagy van egy másik alternatívája borítékok.. amire ráírod nyisd ki HA; szomorú vagy, boldog vagy, haza érsz, szülinapod van.. biztos láttál már ilyet. Szerintem ez személyesebb és a barátnőidet is bele tudod írni, kedvenc dolgaitokat bele rakni.
2021. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vonnám bele a többi barátnőt. Ők bele vonnak téged az ő ajándékukba? :)
2021. márc. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Névre szólós, vicces bögrék, pólók ilyesmik nagyon bénák, ne! Én mindenkinek megmondtam, hogy ha még egyszer ilyesmit kapok a fejéhez vágom vagy a torkán nyomom le! Mit szólnál pl. ehhez?


[link]

2021. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!