Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Elhalasszam a kisfiam szülinap...

Elhalasszam a kisfiam szülinapi buliját a kialakult covid helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Tavaly marcius 15_en se volt szülinapja tartva a jarvany miatt.Iden mar minden gyerek megkapta a meghivot,5 evesek.Szülök nem jönnek,es en elötte nap csinaltatok covid tesztet.
2021. márc. 5. 14:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Felesleges volt feltenni a kérdést, ha már előtte is tudtad a választ. Ha meg véleményt kérdeztél, akkor fogadd el, hogy a nézeteiddel esetlegesen ellentétes véleményt kapsz, és ne kötekedj meg kritizáld azokat. Felőlem azt öltök meg, akit csak akartok, csak Pistike ne legyen szomorú a születésnapján. Lehet nem is lesz neki több.


Én nem emlékszem a gyerekkori születésnapjaimra, az 5. évesre sem, de a 10.-re sem. Arra viszont biztos emlékeznék, ha ujjal mutogatnak rám mások, hogy miattam haltak meg többen is.

2021. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Utolso te beteg vagy😂😂szerinted az oviban hànyan haltak meg amiatt hogy 1 éve együtt vannak napi 9 orat?😂😂
2021. márc. 5. 16:22
 13/25 anonim ***** válasza:
46%
Nyugodtan tartsd meg. Semmibe nem fog különbözni, mint egy óvodai nap :)
2021. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%

Pont azért zárják be az óvodákat és az általános iskolákat mert de, ott is össze-vissza fertőzik egymást a gyerekek, és a családjaikat is. Tehát arra hivatkozni hogy "az oviban is együtt vannak egész nap úgyhogy megtartom a bulit is" marhára helytelen érvelés ugyanis március 15-én már egy hete nem lesznek együtt az oviban sem. Erre szerintem felelőtlenség egy össznépi bulival reagálni, amikor pont azért zárták be az ovit hogy ne legyenek együtt ezek a gyerekek. Nem tudom amúgy ezen józan paraszti ésszel mi nem felfogható.


Az meg a te feladatot szülőként hogy megértesd a gyerekeddel hogy miért történik mindez, ugyanúgy mint például egy családtagnak vagy egy állatnak az elvesztését, vagy hogy azért nem megyünk idén nyaralni mert aput kirúgták, vagy hogy miért kell fogorvoshoz menni. Van az a mondás ugye hogy "ha valaki nem tud valamit egy 5 évesnek elmagyarázni, akkor az azért van mert maga se érti rendesen". Remélem nálatok nem ez a helyzet.


Abban meg szintén igaza van mindenkinek, hogy szerintem itt senki nem tudja megmondani hogy mit csinált az 5. születésnapján. Te emlékszel?

2021. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig a családdal ünnepeltem, és még mindig velük ünnepelem a születésnapomat (16 vagyok). Régebben párszor átjött a legjobb barátnőm, de rajta kívűl csak a család volt jelen, meg ő se volt ott mindig a szülinapjaimon, csak 2-őn, már évek óta csak a szűk családdal ünneplek, soha nem akartam nagy felhajtást, mondjuk nincsenek is nagyon barátaim akiket hívhatnék, de amikor az oviba volt sok barátom akkor sem igényeltem, hogy ott legyenek. Amúgy meg jól mondják a többiek itt, én sem emlékszem az 5.szülinapomra, az első amire emlékszem az a 8. vagy 9. volt talán, a többi csak fényképről van meg. De nem emlékszek semmilyen hiányra, hogy csak a családdal ünnepeltem, úgy is ugyanolyan jó volt, meg nem voltam azért szomorúbb, mert nem voltak ott a barátaim, oviba eleget láttam őket.

Bulit felesleges egy ennyi idősnek tartani, max te fogsz rá emlékezni, ő nem. Inkább ünnepljetek a családdal, hidd el, akkor is boldog lesz. Amúgy előre is boldog szülinapot neki!

2021. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Halaszd el.
2021. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%
Az amúgy is hülye érv volt, hogy tavaly sem volt megtartva, és ha idén sem lesz akkor már két születésnap marad el. Semmi nem tiltja, hogy a születése napjától függetlenül, például nyáron (mikor lazábbak a szabályok, meg addigra beoltanak elég sok mindenkit) szervezz a gyereknek egy összejövetelt, ha ennyire fontos a 'buli'. Egy gyereket sem fog érdekelni, hogy március 15 helyett augusztus 15-én van ünneplés, mivel nekik az élmény a fontos és nem a naptár.
2021. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el kirándulni a szülinapján. Legyen élmény a szülinap, nem csak nagy társaságban lehet ünnepelni.


Lehet közös sütés is. Süsse meg a saját tortáját szülői segítséggel.

2021. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogyha pl nyáron lesz megtartva sem lesz akkora gond

Az hogy emlékszik e majd vagy sem az összejövetelre egy dolog arra viszont nagyobb a sansz hogy emlékezni fog rá ha esetleg meg tartod a bulit és nem lesznek ott a barátai mert a szülök nem engedik

2021. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%

"A 4.dik szülinapja se volt megtartva most az 5-dik se lenne"

na bumm, és akkor mivan? járvány van, senkit nem érdekel senki szülinapja. ha nem tűnt volna fel, az egész világnak elmaradt már legalább egy szülinapja, mégse dőlnek késbe az emberek.

2021. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!