Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Vennél kisfiúnak babát születé...

Vennél kisfiúnak babát születésnapjára, ha azt kérne?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Bakker, én vagyok az egyetlen, aki venne?

Én lányként matchboxoztam, fociztam, aztán mégse lettem elferdült...

2021. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Ha egyszer azt szeretne, akkor miért ne vegyek neki?
2021. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Milyen babát??

Az se mindegy.

Nekem kiskoromban egy ilyen nem is tudom milyen babám volt. Nővéremmel is babáztam néha. Mégse lettem meleg, ha ettől tartasz. Szeretek barkácsolgatni is, jól esik a kerti munka vagy ha valamit magam csinálok meg. Tudok hegeszteni, flexelni, fúrni, csempézni meg sok minden máshoz is értek.

De mai napig szeretek "lányosabb" dolgokat csinálni, mint pl főzni, takarítani, ami szerintem nem hátrány. Meg nem is mondanám kimondottan lányos dolognak.

2021. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

Mindkét fiamnak volt babája gyerekként, nem okozott meghasonlást a fejlődésükben. Macit pl mindenki szemrebbenés nélkül vesz fiúnak, és nem érzi problémának, ha azzal "babázik". Ma már az apa szerephez hozzátartozik a pelenkázás, etetés, öltöztetés, erre a kisfiúknak ugyan úgy fel kell készülniük.

Úgyhogy igen, vennék.

2021. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Jah bár ha nagy szülinapi bulit terveztek akkor nem mindenki előtt adnám oda, csak mert az én ismeretségi körömben sajnos van sok tróger homofób.
2021. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyja vagyok akkor igen. Ha nem akkor azt venném amit az anyja mond vagy legalább amibe beleegyezik.
2021. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Igazából Magyarországon az apa csak férfi lehet az anya meg nő, szóval ki van zárva a ferde hajlamúság.

Viccen kívül, nem ezen fog múlni, hogy ferde hajlamú lesz-e vagy nem, szerintem ha azt szeretne nyugodtan vegyél neki.

2021. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk én, a lánytestvér vagyok az idősebb, amitől ugye öcsémnek egész gyerekkorában az kellett, ami nekem is volt, ideértve a pónikat és a my little pet shop figurákat is (polly pocketet is nagyon szerettünk volna, de túl drágának lett nyilvánítva). most fiatal felnőttként mindenki megnyugtatására megállapíthatom, hogy pónik és csilámok ide vagy oda, heteró lett. (fun fact, velem ellentétben) (megrémisztek minden rózsaszín lányos anyát XD)
2021. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt kérne, vennék. Kislányom matchboxot kért, kapott.
2021. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!