Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Miért kerítenek ekkora feneket...

Miért kerítenek ekkora feneket az emberek a nőnapra? Vannak olyan emberek rajtam kívül, akik szerint ez a nap is ugyanolyan átlagos, mint a többi?

Figyelt kérdés

Én például nem szoktam a nőket ajándékokkal elhalmozni, még közeli családtagokat sem. Felköszönteni is csak rokonokat szoktam, esetleg barátokat. Az unokatestvérem a barátnőjének képes volt tízezreket kikölteni ajándékokra neki erre a napra. Mi értelme van, azt nem tudom.

Hölgyeim, nálatok mi az elvárás? Elég egy felköszöntés, vagy elvártok közelebbi személyektől (pl.: partneretektől) apróbb ajándékokat?



2021. márc. 8. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Minden Valentin-napon és Nőnapon előkerülnek az ilyen kérdések tucatjai és mindig ugyanaz a válasz: ha nem akarod, nem ünnepled. Ha akarod, ünnepled.
2021. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Jelen, engem sem érdekel. De engem mondjuk a saját szülinapom se hoz lázba, sőt idegesít a sok bájgúnár bájvigyoros aki köszönget.
2021. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. a Valentin napot tartom átlagos napnak a számomra,de amíg volt kivel megünnepelni,addig az a nap is számított számomra.Majd ha már nem lesz egy olyan hozzám közelebb álló nő sem akit felköszönthetnék,akkor számomra semleges napnak fog majd ez is számítani,de amíg egyetlen egy ilyen nőt is ismerek,aki számít nekem,addig én felköszöntöm őket.
2021. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
Nőként igazából engem se érdekel a nőnap ez is olyan, hogy az év többi napján lesz...ar ilyenkor meg nyalizik az ember, mintha jó fej lenne. De ha közelebbi személyről van szó akkor meg kellemetlen, ha rám költenek viszonzatlanul.
2021. márc. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de nem szeretem ezt az ünnepet. A húsvéti locsolkodas után a legjobban utálom.
2021. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
28%
Aki ilyenkor köszöntget, az nálam automatikusan átkerül a lenézendő kategóriába, akitől ezek után igyekszem távolságot tartani.
2021. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy köszöntés jól esik, ha a kedvesem meglep egy szál virággal az meg főleg, de ha csak köszönt már az boldoggá tesz!
2021. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!