Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Apukák milyen születésnapi...

Apukák milyen születésnapi ajándéknak örülnének?

Figyelt kérdés
Apukámnak most lesz a születésnapja és szeretném megajándékozni. Ilyen "nem találok mást, egy neves bögre jó lesz neki" végkifejletet szeretném elkerülni. Van valami ötletetek?

2021. jún. 12. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne abból indulj, hogy apuka. Hány éves? Van hobbija? Mit csinál szabadidejében?

Mennyit szánsz rá?

2021. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Eredményes iskolai,bizonyítvány !
2021. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Öltáncnak
2021. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
lenge öltözetü hölgy tàncoljon neki szüli napjàn.
2021. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy saját készítésű torta vagy vacsora is jó ötlet.

Hobbihoz kapcsolódó dolgok.

Ha szereti a praktikus dolgokat,akkor egy jó zsebkés vagy multiszetszám,bár ez már a drága kategória.

2021. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beleszaladtam itt egy ilyen kérdésbe, hogy mit vegyek a 40 éves anyukámnak. Jöttek a remekebbnél remekebb anyukás ötletek, szakácskönyv, meg konyhai kötény, én meg írtam, hogy ugyanekkora kamasz gyerekkel és életkorral én inkább mozijegynek örülnék, meg bizsu fülbevalónak, vagy egy jó kriminek, esetleg egy jópofa pólónak. Aztán jól leszavaztak. :D Attól, hogy az embernek vannak gyerekei, nem változik automatikusan mamókává meg papókává. Szóval ahelyett, hogy apuka, arra kéne gondolnod, mi érdekli egyáltalán.
2021. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Van olyan is, aki egy szatyor Borsodi sörnek...
2021. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%
Üveg pálinka,bor.Egy jó könyv.Ha dohányzik akkor egy szép pipa.Ha többet szánsz rá akkor karóra.Nyakkendő egy szép ing.Millió dolog van felnőtt férfinak.
2021. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!