Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Miért vagyok szomoru szülinapo...

Miért vagyok szomoru szülinapomkor?

Figyelt kérdés
2 óra mulva 17 leszek, de nagyon magam alatt vagyok, a barátaim közül akik nem lesznek elérhetőek, azok felköszöntöttek, többiek is mindig fel szoktak, de egyszerűen nem tudok boldog lenni. Csak szomoru vagyok hogy egy évvel idősebb lettem,és felnőtt leszek amit nem akarok. Mással is ez van?
2021. aug. 8. 22:21
 1/9 fulcrum_ válasza:
100%
figyu nemtudom mitől érzed szarul magad de szerintem próbálj meg ilyen kis dolgokra fókuszálni amik boldoggá tesznek. például ha van valami kaja amit szeretsz az ízére, vagy hogy nemtudom bármi ami boldoggá tesz és nem tudja senki és semmi elrontani azt a kis dolgot. és akkor onnan már talán egy kis időre el tudod felejteni hogy szomorú vagy. előre is boldog szülinapot és szorítok hogy összejöjjön
2021. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért van mert úgy érzed h le vagy maradva a korosztályodtól. Valószínűleg nincs vmi mozgalmas életed, pedig most vagy fiatal. Ne ülj karbatetkézzel és nézzd ahogy eltelnek az évek! Élvezzd az életet, bulizz, programozz a barátaiddal. Szerezz új barátokat. Élj a hobbidnak vagy keress mellé egy újat! Ne félj belekezdeni új dolgokba, merj nagyot lépni!
2021. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ne aggódj, attól, hogyha majd 18 leszel, papíron felnőtt leszel, de lélekben Te döntöd el, hogy hogyan fogod élni az életed, felnőttesen, vagy csak egy “játéknak” fogod tekinteni :) ez tőled függ csak.

Amúgy Isten éltessen sokáig! Az öcsém is 08.09.-es :)

2021. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Már előre tudatja veled a lelked az agyadon keresztűl hogy felnőtté válsz. Komoly dolog ez ám majd meglátod. Egyébként én mindig szomorú vagyok születésnapomkor 2 okból. Csórók vagyunk és nem kapok szép és hasznos ajándékot tehát minek örüljek. Kettő pedig, hogy elkeserít hogy már megint eggyel öregebb lettem. Szerintem a szűletésnapot tartani a legnagyobb baromság a világon, azért mert milliónyian csak hétköznapi emberek vagyunk és ki örűl annak,apádon anyádon kívűl hogy a világon vagy most ószintén?, hát senki. Ha még valaki lennél, király, miniszterelnök vagy egy szupersztár, akkor értékesebb lenne számodra a létezésed, mert megbecsűlnének és odafigyelnének rád jobban, sőt körülrajonganának téged, de egy mezei emberként a létezés minden perce egy megpróbáltatás. Ezért boldogtalanság generál és minden egyes ilyen alkalommal a lelkeden és az agyadon keresztűl ráeszmélsz hogy megint eltelt egy év az életedből és nem lett jobb az életminőséged és az életszínvonal. Ezek a szűlezésnapi históriák kisemberek ék csak fájdalmat és szomorúságot okoznak. Sokkal jobb névnapot ünnepelni, mert az legalább nem öregségről szól hanem rólad.
2021. aug. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kortól lesz valaki felnőt. Max jogi értelembe fogsz annak számítani. Ha belül gyerek akarsz lenni akkor az is maradsz.
2021. aug. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Azért vagy szomorú, mert nem úgy telik a szülinapod, ahogy szeretnéd. Nem vagy elégedett.
2021. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ma van a szülinapom, boldog születésnapot kívánok Neked!


És ne szomorkodj, ez a Te napod.

2021. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ma van 😀

Isten éltessen!

2021. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 22-23 eves koromig erdekelt ez az egesz.

En nem unneplem a szuletesnapom. Nincs mit unnepelni rajta.


Egyebkent eljutottam arra a szintre nem sokkal ezutan hogy nem erdekel a korom. Barki megkerdezheti szivesen valaszolok ra, de nem relevans. 35 vagyok egyebkent, ha azon kattognek hogy telnek az evek akkor nem ELNEK.

Leszrom a koromat en 25 korulinek erzem magam, az hogy a tarsadalom hogyan probal hatni ram es a tarsadalom szerint hol kene tartanom, mit kellett volna elernem, milyen dolgaimnak kene lennem ez alapjan nem lehet elni.


Akik sirnak rinak mert betoltik a 20at 30at 40et 70et azok nagyreszt azert sirnak mert a tarsadalom nyomast helyez rajuk, megfelelesi kenyszerben szenvednek.

En meg koszonom jol vagyok es total leszrom ki mit gondol... nem erdekel.

2021. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!