Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapi ajándék ötlet online?

Szülinapi ajándék ötlet online?

Figyelt kérdés

Hali. Az lenne a kérdésem, nincs e valami szülinapi ajándék ötletetek online. Pár hónapja megismertem egy csajt, aki másik országban él. Találkozni nem tudtunk, de nagyon megkedveltem őt.

Most lesz a szülinapja, és szeretnék neki valamit adni.

Arra is gondoltam, hogy saját kezűleg csinálok valamit, vagy veszek, és postán elküldöm, de az már nem érkezne meg időben. Viszont ilyen tippek is jöhetnek, mit lehetne csinálni, max elküldöm később.

De főleg olyan dolgokra gondoltam, amit adhatnék neki (nem kézzel fogható). Pár nagyon rossz példa: vers, valami nagyon cheesy szöveg…

Bármi ötlet? Kinda sürgős a dolog



2021. szept. 19. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami ottani céggel küldj neki egy ajándékkosarat. Seperc kiviszik.
2021. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felejtos, az nagyon benaa
2021. szept. 19. 12:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Végül a postát nem tudom megvalósítni, tehát maradnak az online dolgok.
2021. szept. 19. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy vers miért rossz példa? Most kezdi élni virágkorát újra. Külön vállalkozó is foglalkozik Facebook-on ezzel, több ezer forintért, hossz/téma/esetleges nyomtatás/keretezés (külön költség persze) függvényében...
2021. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha verset írnék nyilván magam, nem egy íróval😂
2021. szept. 21. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, én is a csináld magad híve vagyok, csak azért mondom, hogy ha egy vállalkozást fent tudnak belőle tartani, akkor nem is lehet az olyan rossz példa :)
2021. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!