Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukámnak milyen virágot...

Anyukámnak milyen virágot vegyek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szereti a virágokat de nincs kedvence.

2022. jan. 13. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Frézia, az nagyon kecses és legfőképp csodálatos illata van! Több színben létezik.
2022. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
37%
Írd be google-ba hogy szobanövények és amelyik tetszik azt vedd meg.
2022. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Cserepeset. Az nem csak egy-két napig van.
2022. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-eshez csatlakoznék, ha már vágott virágról van szó. Én pld. a cserepes, nem virágzó, extra mintájú, formájú növényeket szeretem. Más ötleted nincs?
2022. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En cserepes orchideat vennek. Tudom, hogy kommersz, de eddig mindenki orult neki, akinek vittem, foleg, ha ritkabb fajta.
2022. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Az 5-ös választ támogatom. Én is mindig orchideát kapok és már 16 cserép orchideát gondozok. Mindig virágzik valamelyik. Tartós virága van sokáig szép.

Érdemes megtanulni a gondozásukat.

2022. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szándék a fontos, amit szépnek találsz, vedd azt.
2022. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Igen, a szándék a fontos, de a kérdező azt kérdezi, hogy milyen virágot vegyen?

A szándékon már túl van.

2022. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az asztromélia és a liziantusz is gyönyörű a vàgottak közül.Cserepesekből én példàul nagyon szeretem a ciklàment(ez a neve konkrétan, nem a színre gondolok),és a korallviràgot. Csodaszépek 😊
2022. jan. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szívesen nevelgeti, cserepest. Ha szereti őket, de azért nem annyira gondos, akkor kérdezd meg a boltban, melyik bírja jobban a hanyagolást vagy túlöntözést - ha ismered a stílusát :) Ha szeret kertészkedni és van hol, olyat vegyél, amit kiültethet. Ha van helye még, jó ötlet lehet valami, ami bokrosabb lesz és sok évig szép és persze ami még nincs. Ha tudod is, hogy mondjuk valószínűleg majd erkélyre kerül és az napos vagy árnyékos, arra is kérhetsz tanácsot.

Ha meg már nem fér el több cserepes - mint anyukámnál :) - , inkább vágottat. És vegyél olyasmit, ami a kedvenc színe (pl. milyen ruhát hord?), meg ami neked tetszik és belefér a pénztárcádba.

2022. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!