Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek születésnapomra?

Mit vegyek születésnapomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ismerősöm olyan 2-3 ezer forinttal többet adott vissza, és azt mondta, hogy születésnapomra vegyek belőle magamnak valami ajándékot, ő úgyis ad még valami csokit, de válasszak magamnak valamit amit én szeretnék. Vagy ha valami van amit már régóta szeretnék venni akkor ezzel egy kicsit hozzájárulna. De jelenleg nincs semmi amire gyűjtenék. Ha találkozunk mindig megkérdezi, hogy választottam e már magamnak valamit belőle, meg majd mondom, hogy mit vettem végül. Lassan itt a születésnapom, és nem tudom, hogy mit vegyek belőle. Van mindenem amire szükségem van, nincs semmi létfontosságú dolog ami kellene. Telefontokot, ruhát, cipőt, ágyneműt, bögrét, könyvet, ékszert, sminket stb. nem szeretnék venni, már van belőlük bőven elég. Nem szeretném elrakni a pénzt, hogy hát majd egyszer jó lesz valamire , vagy hogy házra gyűjtök belőle amim úgyse lesz még vagy 30 évig. :D Jó lenne valami kis apróság amit meg tudnék őrizni, és emlékeztetne rá. Szóval nem édesség, ital vagy virág, inkább valami maradandó kis csecsebecse. Vagy valami kis hasznos eszköz aminek a létezéséről sem tudok, de jól jönne a mindennapokban. Ti mit vennétek másnak ajándékként ilyen összegben? Van valami ötletetek?

20/L



2022. aug. 6. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Miértnem mentek el moziba? Közös élmény és a jegyet elrakod az utókornak és a gyerekeidnek is mutogathatod xd
2022. aug. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem vennék semmit. Majd ha szükség lesz vmire, akkor ahhoz felhasználnám ezt az összeget.
2022. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%

"Nem szeretném elrakni a pénzt, hogy hát majd egyszer jó lesz valamire , vagy hogy házra gyűjtök belőle amim úgyse lesz még vagy 30 évig"


Pedig sokat jelentene ez a 2000 forint egy házvásárlásnál...

2022. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A házat ironikusan mondtam. Fölöslegesnek tartom eltenni a pénzt ilyen nagy dologra, nem sokat számít bele, így úgy érezné az illető mintha nem adott volna semmit. Valami kis apróságra gondoltam. A mozi nem játszik. Sem semmi hasonló belépőjegy.
2022. aug. 7. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészíted az összeget és veszel egy parfümöt. Abból sose elég :D
2022. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, verjétek el együtt valami közös programon.
2022. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!