Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 50. születésnapra ki mit...

50. születésnapra ki mit venne ajándékba ?

Figyelt kérdés

Anyósomnak szeretnénk ajándékot a férjemmel. De teljesen tanácstalanok vagyunk.

Elsősorban szerettünk volna neki egy 50 szálból álló rózsa csokrot és mellé egy kosarat ami telis-tele van olyan dolgokkal amit ő szeret. A kedvenc kávéja, kedvenc nasija, pezsgő ... ilyesmik.

Viszont a rózsacsokrot azt lehet elfelejthetjük mivel a sógorom pont azt találta ki. Így 2 ilyen csokorra nincs szükség. Férjemnek mondtam hogy esetleg adjuk közösen mert kicsit furán jön ki a dolog hogy én is pont ezt akartam meg ő is. Viszont neki a kosár ötlet nem tetszik. Szerinte személytelen. De mit vegyek neki ? Van rengeteg ékszere, mindene megvan. Az utóbbi pár karácsonyozás is tele volt olyan ajándékokkal amit nem is használ mert nincs rá szüksége. De valamilyen szinten mégis igaz hogy személytelen ajándék. De akkor mit ? Valaki valami ötletet?!


2022. okt. 30. 13:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg ilyesmi? Kihajtható fényképes doboz. Ha mindene megvan, néhány új kép a családról olyan rossz nem lehet. De akár, szerintem én 50 évesen is örülnék olyannak, hogy amiket szeretek, legyen az sorozat, színész, film, ételek, rajongásának bármi tárgya, abból csinálnék ilyen dobozt. Igen, nem szokványos lenne, de szerintem nem is feltétlen kell olyan nagyon hasznosnak lennie. Csak kinyitja, belenéz, és szuper, az összes kedvence visszaköszön.
2022. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
2022. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Én azt a kosarat egyáltalán nem tartom rossz ötletnek. Virágot mindenképpen vegyetek, esetleg valami különlegeset, például orchideát. Írtad, hogy sok ékszere van, lehetne esetleg egy medaillont az unokák (ha vannak) fényképével. Ha nincsenek, akkor a te meg a férjed fotójával.
2022. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Akinek mindene megvan, annak elemenyt lehet vasarolni. Elmenni valahova kozosen, esetleg szinhazberlet, ha olyan beallitottsagu. Wellness kuponok esetleg, konyvutalvany.
2022. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Élményt lehet vásárolni, elírtam. Bocsi.
2022. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Én a kosarat nem tartom egyáltalán személytelen ötletnek. Hiszen TI válogatjátok össze az ő kedvenceit, és abból csináltattok ajándékkosarat.

(Más lenne, ha random lekapnátok a polcról egy ajándékkosarat, de erről szó sincs.)

2022. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Én egy masszázs-, jóga-, fittness-, színház-bérletnek jobban örülnék 50. születésnapomra, mint 50 szál rózsának, meg ajándékkosárnak.
2022. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2022. okt. 30. 14:09
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Én csak a magam nevében tudom írni, az 50 rózsát feleslegesnek tartom.

1 hét után lehet kidobni.

A többi ötletből viszont lehet válogatni amit itt írtak.

50 évesen már nekem is megvan mindenem, de szerintem az élményekből sosem elég.

2022. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Utazás?
2022. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!