Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 50. születésnapra ki mit...

50. születésnapra ki mit venne ajándékba ?

Figyelt kérdés

Anyósomnak szeretnénk ajándékot a férjemmel. De teljesen tanácstalanok vagyunk.

Elsősorban szerettünk volna neki egy 50 szálból álló rózsa csokrot és mellé egy kosarat ami telis-tele van olyan dolgokkal amit ő szeret. A kedvenc kávéja, kedvenc nasija, pezsgő ... ilyesmik.

Viszont a rózsacsokrot azt lehet elfelejthetjük mivel a sógorom pont azt találta ki. Így 2 ilyen csokorra nincs szükség. Férjemnek mondtam hogy esetleg adjuk közösen mert kicsit furán jön ki a dolog hogy én is pont ezt akartam meg ő is. Viszont neki a kosár ötlet nem tetszik. Szerinte személytelen. De mit vegyek neki ? Van rengeteg ékszere, mindene megvan. Az utóbbi pár karácsonyozás is tele volt olyan ajándékokkal amit nem is használ mert nincs rá szüksége. De valamilyen szinten mégis igaz hogy személytelen ajándék. De akkor mit ? Valaki valami ötletet?!


2022. okt. 30. 13:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát én a vágott virágnak egyáltalán nem örülnék, csak penzkidobas. Hamarosan 50 leszek, én azt tervezem, aznap Párizsba utazom.
2022. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férjednek nem tetszik a kosár, találjon ki valamit ő. Az ő anyja.

Az élmény a legjobb amúgy szerintem is. Attol függ, mit szeret. Színház, koncert, wellness, bármi.

2022. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Az is egy jó ötlet
2022. okt. 30. 15:10
 14/25 anonim válasza:
50%
No, én az 50 szál virágnak tuti nem örülnék, a szívem szakadna meg ennyi pénzt egy héten belül kukába dobni... A kosár, nos, én ilyesmit pl. orvosnak, hivatalnoknak, legfeljebb ismerősnek vennék. Családtagjaimnak csak személyre szóló ajándékot adok. Egész évben figyelem, mit mondanak, egy-egy elejtett szó, már írom is a naptáramba. Így szinte sikerül olyasmit vennem, aminek örülnek.
2022. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
12# nem q férjemnek nem tetszik hanem a testvérének. Lehet rosszul írtam
2022. okt. 30. 15:11
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

#12

És ki nem szarja le, hogy neki mi tetszik, ha nem közösen veszitek?

Ráadásul nem is az ő szülinapja.


Jó ötlet a kosár is és jó ötlet az élmény is!

Én pl. egy wellnessnek piszkosul örülnék ha kapnék, mert magamra sajnálok ennyit kiadni.Csak kérdés, hogy anyósodék mennyire kimozdulósak?

2022. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
Azért az élmény ajándékozással nem árt vigyázni. Mi a férjemmel kétszer kaptunk a felnőtt gyerekitől (50-esek vagyunk), én nem szeretek kimozdulni, szóval mehetett a felnőtt fiával. (Az egyik egy városnézés volt, a másikra már nem is emlékszem). Én bekuckózós vagyok, egy bögre tea, egy jó könyv, nem mindenkinek van besózva a valaga.
2022. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

17-nek is igaza van. De elvileg az ember ismeri a szüleit, anyosaekat, csak képes olyat adni ajándékba, amiről tudja, hogy örülnek neki.

A kosár amúgy nekem személytelen ajándék.

2022. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
21%
Tandem ugrás.
2022. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%
Vigyétek el kirándulni.
2022. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!