Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen programot szerveznétek...

Milyen programot szerveznétek a barátnőtök 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A páromnak 1 hónap múlva lesz a 18. születésnapja és szeretnék kérni egy kis segítséget a szervezésben.

Az ajándék már nálam van, szerencsére nagyon jó dolgot találtam ki, tudom, hogy szívből örülni fog neki, szóval ez a része rendben van.

Szeretném elvinni egy étterembe is, vagy ebédre, vagy vacsorára, hogy legyen valami elegánsabb kajálásunk is.

Nagyon gondolkodom rajta, hogy meglepném még valamivel, vagy szerveznék neki valamit. Ti mit szóltok ehhez, lenne értelme? A legjobb barátnőjével jóban vagyok, arra gondoltam, hogy vele beszélek majd meg valamit, hogy közösen menjünk valahová. Tudom, hármasban nem a legjobb, így arra gondoltam, hogy még 1 barátnőjét elhívnánk és így négyen ünnepelnénk. Szerintetek jó ötlet ez? Ha igen, mit találhatnék ki, mit szervezzek? Üljünk be valahová a városban, igyunk meg valamit este és beszélgessünk? Ez annyira nem ünneplős jellegű...vagy ott kellene tortázni? Ünnepeljük meg valami helyen, ahol tortát hoznak? Budapesten szervezhetek ilyet valahol? Vagy menjünk el inkább négyesben valami izgalmasabb programra?

Egyáltalán legyen torta, felköszöntés így négyesben, vagy nem érdemes?

Otthon a családja tortával felköszönti (én nem tudok majd ott lenni) ,maximum nálam itthon köszönthetem fel én is anyukámmal és tesómmal, de az meg kicsit fura szerintem. Köszönöm szépen a segítséget, ötleteket!


2022. nov. 13. 04:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha étterembe asztalt foglalsz és jelzed előre hogy születésnap lesz és szeretnéd, ha kihoznák a tortát amit viszel általában nem szokott probléma lenni. Valahol még énekelnek is 😀


Én mindegyik opciónak örülnék. Annak is ha csak ketten vagyunk és annak is, ha a barátaim is ott lennének.


Programnak meg nálam abszolút nyertes a bowling. ❤


Szerintem picit túl gondolod a dolgot. 😅 Nyugi, ez csak egy szülinap. Akármit szervezel biztos tetszeni fog neki.

2022. nov. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NTBS ***** válasza:
Amit leírtál jó. Ne változtass.
2022. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!